The map, 2013, based on 1.1 billion users

Študent strednej školy zaútočil v Budapešti nožom na spolužiaka, zraneného previezli do nemocnice – uviedlo v pondelok budapeštianske policajné riaditeľstvo na stránke police.hu.

Budapeštianske stredisko ekonomického odborného vzdelávania (BGSZC) Hunfalvy János Bilingválna pedagogická škola ekonomického zamerania – kde došlo k pobodaniu – vo vyhlásení uviedlo, že pobodaný chlapec utrpel zranenia s dobou liečenia do 8 dní. Polícia neuviedla meno inštitúcie, uviedla len, že k činu došlo v pondelok okolo 9.20 h na strednej škole v 1. okrese. Zraneného previezli záchranári do nemocnice a muža s nožom zatkli na mieste činu.

Budapeštianske policajné riaditeľstvo začalo vyšetrovanie pokusu o ublíženie na zdraví a údajný páchateľ sa bude zodpovedať, uviedli. Podľa vyhlásenia, ktoré BGSZC zaslalo agentúre MTI, “v minulosti nedošlo k žiadnemu incidentu”. Zranený študent utrpel zranenia, ktoré s dobou liečenia do 8 dní. Polícia prípad vyšetruje a riaditeľ inštitúcie o incidente informoval zamestnancov a študentov na školskom stretnutí. Škola, v ktorej došlo k pobodaniu, informovala, že v prípade potreby je žiakom k dispozícii školský psychológ. Podľa Blikk žiak bodol svojho spolužiaka počas prestávky a obeť bola vážne zranená na krku.

V jeho taške našli policajti kladivo a nožnice.

 

zdroj: police.hu

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…