Hollywood smúti nad stratou obľúbeného herca Sergia Calderóna, ktorý zomrel vo veku 77 rokov.

Calderón, ktorý sa preslávil svojimi rolami v filmoch ako Piráti z Karibiku a Muži v čiernom, zomrel vo svojom dome v Los Angeles prirodzenou smrťou.

Calderón, pôvodom z Mexika, začal svoju hereckú kariéru pred viac ako 50 rokmi. Jeho prvou filmovou rolou bol film “The Bridge in the Jungle” z roku 1970, kde si zahral po boku Johna Hustona. Calderón, ktorý bol pôvodne učiteľom angličtiny, mal jazykové schopnosti na to, aby mohol hrať v angličtine, čo mu otvorilo dvere do Hollywoodu.

Jeho najznámejšie role zahŕňajú postavu španielskeho kapitána Eduarda Villanuevu v treťom dieli Pirátov z Karibiku a postavu mimozemšťana v Mužoch v čiernom. Calderón sa však objavil aj v mnohých ďalších filmoch a televíznych seriáloch, vrátane seriálu “The A-Team” a filmu “The In-Laws”.

Calderón bol známy svojou láskou k záporným postavám. V rozhovore pre Los Angeles Times povedal: “Milujem hranie týchto typov postáv, pretože ľudia ma naozaj nenávidia. Hovoria mi na ulici, ako veľmi ma nenávidia. Ale pre mňa je to môj úspech. Pretože to znamená, že som ľudí dokázal presvedčiť tým, čo som predviedol.”

Calderónov odchod je veľkou stratou pre filmový priemysel. Jeho talent a oddanosť herectvu budú veľmi chýbať. Jeho rodina, priatelia a kolegovia si ho budú pamätať ako skvelého herca a milovaného človeka.

zdroj: mirror.co.uk

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…