Jacky Oh, známa aj ako Jacklyn Smith, bývalá hviezda televíznej šou Wild ‘N Out a dlhoročná partnerka DC Young Fly, tragicky zomrela vo veku 32 rokov.

Jacky bola milovanou priateľkou a obľúbenou kolegyňou počas piatich sezón v šou Wild ‘N Out. Predovšetkým bola však úžasnou matkou troch krásnych detí.

Jacky a DC sa stretli v roku 2015, v rovnakom roku, keď sa DC objavil v premiére hitovej šou MTV Wild ‘N Out. Jacky už v tom čase pôsobila ako jedna z dievčat v šou Wild ‘N Out. Po odchode z Wild ‘N Out Jacky spustila vlastnú líniu lesku na pery s názvom J Nova Collection.

DC je stále jednou z najväčších hviezd šou a v čase, keď sa dozvedel o tragických správach o smrti Jacky, bol v Atlante, kde sa natáčali nové epizódy. Jacky a DC, hoci sa nikdy nevzali, zostali spolu a mali spolu tri deti – dcéry Novu a Nalu a syna Princea, ktorý sa narodil len minulý rok.

Podľa informácií zdrojov zomrela Jacky v Miami. Príčina jej smrti zatiaľ nie je známa, ale podľa odstráneného príspevku na sociálnych médiách sa v Miami mala podrobiť “skrášlovacej premene”. Jacky bola aktívna najmä na YouTube a na sociálnej sieti Instagram, kde ju sledovalo viac ako milión fanúšikov.

 

zdroj: people.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…