Päťdesiattriročná americká herečka Anne Hecheová, ktorá pred dvoma dňami narazila autom do budovy v Los Angeles, zomrela. Jej priateľka Nancy Davisová túto správu potvrdila. Lekári herečku odpojili od prístrojov. Jej mozog bol mŕtvy a nemala šancu na uzdravenie.

“Nebo má nového anjela. Moja milujúca, láskavá, zábavná, milá a krásna priateľka Anne Heche odišla do neba. Bude mi strašne chýbať a budem si vážiť všetky nádherné spomienky, ktoré sme spolu prežili,” napísala jej priateľka Nancy Davisová na Instagrame.

Anne Heche sa chcela po svojej smrti stať darkyňou orgánov. Lekári ju preto držali na umelej pľúcnej ventilácii, kým nezistili, či by mohli niektoré jej orgány použiť na záchranu iných pacientov.

“Chceme sa všetkým poďakovať za milé priania a modlitby za Annino uzdravenie. Ďakujeme obetavému personálu a úžasným zdravotným sestrám,” uviedla Hecheovej rodina vo vyhlásení.

Polícia v piatok uviedla, že predbežné krvné testy odhalili prítomnosť drog v herečkinom tele. Budú sa však musieť vykonať ďalšie testy, aby sa vylúčila možnosť, že jej lieky mohli byť podané po nehode v nemocnici.

 

Polícia uviedla, že auto vrazilo deväť metrov do vnútra dvojposchodového domu, kde začalo horieť. Dom je teraz neobývateľný. Hecheovú udržiavajú na prístrojoch v Grossmanovom popáleninovom centre v nemocnici West Hills.

Rodáčka z Ohia sa v USA preslávila v 80. rokoch minulého storočia seriálom Another World, za ktorý získala tri ceny Emmy. Vo filme sa začala objavovať v 90. rokoch, keď si zahrala po boku Tommyho Lee Jonesa v dobrodružnom filme Volcano, po boku Johnnyho Deppa v mafiánskej dráme Krycie meno Donnie Brasco, s Harrisonom Fordom v romantickej komédii Šesť dní, sedem nocí, ako aj v horore Tajomstvo minulého leta.

V televízii sa objavila v populárnych seriáloch Ally McBealová, Plastická chirurgia a Muži na stromoch.

V rokoch 1997 – 2000 žila so svojou hereckou kolegyňou a moderátorkou Ellen DeGeneres, neskôr sa vydala a potom rozviedla. Má dve deti.

zdroj: theguardian.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…