MIMORIADNE

Policajti pátrali po nezvestnej 39-ročnej žene. To, že zmizla, nahlásil jej manžel minulý týždeň v nedeľu.

Od piatka rána minulého týždňa bola nezvestná. Ráno odišla z domu do práce a odvtedy manžel nemal o nej žiadne informácie, preto na polícii nahlásil jej nezvestnosť.

Polícia po žene intenzívne pátrala a kriminalisti odhalili vraždu aj páchateľa tohto činu. Ku skutku pravdepodobne došlo v noci zo štvrtka na piatok (11.3.) v rodinnom dome v obci Budča. Po predchádzajúcej slovnej hádke a fyzickej roztržke, mal úmyselne usmrtiť svoju manželku.

Muž mal podľa informácií tvnoviny.sk zaškrtiť svoju partnerku. Potom mal ženu rozrezať a s kusami jej tela sa vybrať na východ Slovenska. Na viacerých miestach potom vyhadzoval kusy tela z auta. Neskôr sám prišiel na políciu aby nahlásil jej nezvestnosť. Policajtom sa však niečo na jeho tvrdení okamžite nezdalo. Po prehľadaní jeho auta našli stopy po brutálne a krvavej tragédii.

Krajský policajný vyšetrovateľ aj v spolupráci s kriminálnou políciou vo Zvolene, obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy 46-ročného muža, ktorý paradoxne nahlasoval nezvestnosť tejto ženy.

V nedeľu (13.3.) večer išiel na políciu vo Zvolene podať oznámenie o nezvestnosti svojej manželky a v utorok (15.3.) mu už bola ako podozrivému obmedzená osobná sloboda. Po vykonaní ďalších procesných úkonov, zaistení stôp a na základe vykonaného dokazovania vo štvrtok (17.3.) vyšetrovateľ muža obvinil a spracoval podnet na vzatie obvineného do väzby. Vyšetrovanie tohto závažného prípadu ďalej pokračuje.

Za takýto obzvlášť závažný zločin vraždy, ktorý bol úmyselne spáchaný na chránenej osobe, hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

 

zdroj: tvnoviny.sk, Polícia SR – Banskobystrický kraj

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…