Vo veku 31 rokov zomrel Chris Smith, bývalý obranca, ktorý hrával najvyššiu ligu amerického futbalu NFL. O tom informoval jeho agent Drew Rosenhaus a tiež Cleveland Browns, jeden z tímov, za ktorý Smith v minulosti hrával. Príčina úmrtia zostáva neznáma.

“Sme hlboko zarmútení odchodom bývalého obrancu Browns Chrisa Smithe. Bol jedným z najmilších ľudí, spoluhráčov a priateľov, akých sme v našom klube mali. Naše myšlienky a modlitby sú v tejto ťažkej dobe s jeho rodinou,” uviedol tím Cleveland Browns na Twitteri. Smithovo úmrtie potvrdil podľa webu ESPN jeho agent Drew Rosenhaus. Príčiny úmrtia však nie sú známe.

Dojímavú spomienku zdieľal aj súčasný hráč Cleveland Browns David Njoku. “Hrdina z rodného mesta a brat pre všetkých. Taká láskavá duša. Je to srdcervúce,” napísal Njoku na Twitteri.

V roku 2014 si Smitha v piatom kole draftu vybrali Jacksonville Jaguars. Následne odohral celkom osem sezón v NFL v tímovi Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Las Vegas Raiders a Houston Texans. V marci podpísal zmluvu v lige XFL s tímom Seattle Sea Dragons, kde v tohtoročnom ročníku odohral päť zápasov, v ktorých zaznamenal päť prihrávok, informuje web NBC News.

Smith zomrel tri roky po tom, ako v septembri 2019 prišla pri dopravnej nehode o život jeho priateľka Petara Corderová, s ktorou mal dcéru. Po jej smrti Smith zdieľal na Instagrame dojímavú spomienku a napísal: “Boh má pre nás všetkých plán, ktorý nemôžeme pochopiť, ale ona je teraz na lepšom mieste a môže pokojne odpočívať. Moja žena, moja najlepšia priateľka a matka mojej krásnej dcéry. Milujem ťa, zlatko.”

Zdroj: ESPN, Twitter, nbcnews.com

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…