Fanúšikovia populárneho televízneho seriálu The Walking Dead zažili šok. Policajti vyšetrujú smrť 31-ročného herca Mosesa J. Moseleyho, ktorého v stredu našli bez známok života v Georgii. 

Keď sa herec niekoľko dní neozval svojej rodine, jeho najbližší po ňom vyhlásili pátranie. Tá bola v stredu odvolaná. Moseleyho mŕtve telo sa našlo v oblasti Hudson Bridge v meste Stockbridge v štáte Georgia, uvádza webová stránka Mirror.

Policajti okamžite začali vyšetrovanie s cieľom zistiť, ako sa známy herec ocitol v tejto oblasti a za akých okolností zomrel. Predpokladá sa, že 31-ročný Moseley podľahol strelným zraneniam. Je tiež možné, že spáchal samovraždu. “Každý, kto ho poznal, ho mal rád. Vždy mal v očiach jasné svetlo,” uviedla vo vyhlásení jeho manažérka Tabatha Minchewová.

Moseley sa do povedomia slovenských divákov dostal vďaka svojej úlohe vo veľmi úspešnom televíznom seriáli The Walking Dead. V rokoch 2012 až 2015 ho fanúšikovia mohli sledovať po boku hlavnej postavy Michonne, ktorá ho ako zombie vodila spútaného. Jeho herecká kariéra sa nezastavila pri postapokalyptických dielach. Objavil sa aj v sérii Watchmen a vo filme Hunger Games Catching Fire.

Keď sa fanúšikovia dozvedeli o jeho smrti, na sociálnych sieťach sa začali šíriť sústrastné správy a spomienky na herca. “Je to také smutné. Úprimnú sústrasť rodine a našej TWDFamily,” napísal jeden z fanúšikov s odkazom na seriál. O spomienku sa podelili aj správcovia oficiálnej webovej stránky seriálu The Walking Dead, ktorí k jeho fotografii dodali: “Naše myšlienky a modlitby sú s naším členom TWDFamily Mosesom J. Moseleym.”

 

zdroj: ign.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…