Fanúšikovia populárneho televízneho seriálu The Walking Dead zažili šok. Policajti vyšetrujú smrť 31-ročného herca Mosesa J. Moseleyho, ktorého v stredu našli bez známok života v Georgii. 

Keď sa herec niekoľko dní neozval svojej rodine, jeho najbližší po ňom vyhlásili pátranie. Tá bola v stredu odvolaná. Moseleyho mŕtve telo sa našlo v oblasti Hudson Bridge v meste Stockbridge v štáte Georgia, uvádza webová stránka Mirror.

Policajti okamžite začali vyšetrovanie s cieľom zistiť, ako sa známy herec ocitol v tejto oblasti a za akých okolností zomrel. Predpokladá sa, že 31-ročný Moseley podľahol strelným zraneniam. Je tiež možné, že spáchal samovraždu. “Každý, kto ho poznal, ho mal rád. Vždy mal v očiach jasné svetlo,” uviedla vo vyhlásení jeho manažérka Tabatha Minchewová.

Moseley sa do povedomia slovenských divákov dostal vďaka svojej úlohe vo veľmi úspešnom televíznom seriáli The Walking Dead. V rokoch 2012 až 2015 ho fanúšikovia mohli sledovať po boku hlavnej postavy Michonne, ktorá ho ako zombie vodila spútaného. Jeho herecká kariéra sa nezastavila pri postapokalyptických dielach. Objavil sa aj v sérii Watchmen a vo filme Hunger Games Catching Fire.

Keď sa fanúšikovia dozvedeli o jeho smrti, na sociálnych sieťach sa začali šíriť sústrastné správy a spomienky na herca. “Je to také smutné. Úprimnú sústrasť rodine a našej TWDFamily,” napísal jeden z fanúšikov s odkazom na seriál. O spomienku sa podelili aj správcovia oficiálnej webovej stránky seriálu The Walking Dead, ktorí k jeho fotografii dodali: “Naše myšlienky a modlitby sú s naším členom TWDFamily Mosesom J. Moseleym.”

 

zdroj: ign.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

MUDr. Lenka Doležalová: Mladá zdravotná sestrička umrela na koronavírus a zanechala tu mladú dcérku

Po smutnej správe o úmrtí mladej sestričky na Covid-19, napísala česká lekárka…

AKTUÁLNE! Rusko znovu varuje: Tí, ktorí dodávajú smrtiace zbrane na Ukrajinu, ponesú zodpovednosť!

Ruské ministerstvo zahraničných vecí v pondelok uviedlo, že tí, ktorí dodávajú smrtiace…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Požiar na covidovom oddelení si vyžiadal deväť obetí: Stav ďalších ľudí je kritický

KORONAVÍRUS: Požiar na jednotke intenzívnej starostlivosti si v Rumunsku vyžiadal deväť životov Najmenej…