Fanúšikovia populárneho televízneho seriálu The Walking Dead zažili šok. Policajti vyšetrujú smrť 31-ročného herca Mosesa J. Moseleyho, ktorého v stredu našli bez známok života v Georgii. 

Keď sa herec niekoľko dní neozval svojej rodine, jeho najbližší po ňom vyhlásili pátranie. Tá bola v stredu odvolaná. Moseleyho mŕtve telo sa našlo v oblasti Hudson Bridge v meste Stockbridge v štáte Georgia, uvádza webová stránka Mirror.

Policajti okamžite začali vyšetrovanie s cieľom zistiť, ako sa známy herec ocitol v tejto oblasti a za akých okolností zomrel. Predpokladá sa, že 31-ročný Moseley podľahol strelným zraneniam. Je tiež možné, že spáchal samovraždu. “Každý, kto ho poznal, ho mal rád. Vždy mal v očiach jasné svetlo,” uviedla vo vyhlásení jeho manažérka Tabatha Minchewová.

Moseley sa do povedomia slovenských divákov dostal vďaka svojej úlohe vo veľmi úspešnom televíznom seriáli The Walking Dead. V rokoch 2012 až 2015 ho fanúšikovia mohli sledovať po boku hlavnej postavy Michonne, ktorá ho ako zombie vodila spútaného. Jeho herecká kariéra sa nezastavila pri postapokalyptických dielach. Objavil sa aj v sérii Watchmen a vo filme Hunger Games Catching Fire.

Keď sa fanúšikovia dozvedeli o jeho smrti, na sociálnych sieťach sa začali šíriť sústrastné správy a spomienky na herca. “Je to také smutné. Úprimnú sústrasť rodine a našej TWDFamily,” napísal jeden z fanúšikov s odkazom na seriál. O spomienku sa podelili aj správcovia oficiálnej webovej stránky seriálu The Walking Dead, ktorí k jeho fotografii dodali: “Naše myšlienky a modlitby sú s naším členom TWDFamily Mosesom J. Moseleym.”

 

zdroj: ign.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

Filmový svet zasiahla ŠOKUJÚCA správa: 67-ročný známy herec zomrel pri autonehode!

Leslie Jordan, obľúbený komik a herec známy zo seriálu Will a Grace,…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 80 rokov zomrel spevák legendárnej skupiny, ktorej hity poznajú všetci!

Zomrel populárny taliansky spevák Franco Gatti, zakladajúci člen legendárnej popovej skupiny Ricchi…