Španielke Patricii Riteovej diagnostikovali pred 4 rokmi rakovinu kože.

Odvtedy toto dievča bojuje so zákernou chorobou ako levíča. Svoj boj zdokumentovala na TikToku a Instagrame, kde ju sledujú státisíce ľudí. Žiaľ, ťažký boj s rakovinou prehrala a naposledy vydýchla vo veku len 30 rokov. Z jej najnovšieho príspevku na Instagrame mi behá mráz po chrbte.

Patricia Rite bola známa influencerka, ktorá svoj boj s rakovinou kože zdokumentovala na sociálnych sieťach. Ako potvrdila jej rodina, dievča, žiaľ, 16. apríla 2023 prehralo svoj životný boj.

“Patricia nás opustila. Jej rodina a príbuzní žiadajú o úctu a súkromie počas tohto ťažkého obdobia. Ďakujeme všetkým, ktorí jej v tomto období poskytli podporu a lásku,” uviedli Patriciini blízki vo verejnom vyhlásení.

Keď Patricii Riteovej pred 4 rokmi lekári diagnostikovali rakovinu kože, rozhodla sa začať dokumentovať svoj príbeh na sociálnych sieťach. Na TikToku a Instagrame zdieľala povzbudivé, ale aj bolestivé príspevky, ktoré sledovali státisíce ľudí z celého sveta.

Jej príspevky však neboli len o jej boji s rakovinou. Ako influencerka sa venovala aj móde a líčeniu. Patricia Rite zverejnila svoj posledný príspevok na sociálnych sieťach 5. apríla 2023, len 11 dní pred svojou smrťou.

“Prijali ma do nemocnice, pretože som zvracal a všetko ma bolelo. Cítila som sa hrozne, dnes sa cítim o niečo lepšie. Od včera som nezvracal, začal som jesť. Cítim sa lepšie, takže ideme ďalej, krok za krokom,” napísala Patrícia vo svojom poslednom príspevku, z ktorého mi pri spätnom pohľade behá mráz po chrbte.

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) zomrie každý rok na svete 48 000 ľudí na melanóm a 12 000 na iné druhy rakoviny kože. Práve Patricia Riteová využila svoj vplyv na sociálnych sieťach na šírenie povedomia o tejto zákernej chorobe. Uctime si jej pamiatku!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricia Rite (@patricia_rite)

Zdroj: Dailymail.co.uk/

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…