Dominikánsky basketbalista Oscar Cabrera Adames, ktorý tvrdil, že vakcína COVID-19 u neho spôsobila zápal srdcového svalu, zomrel tento týždeň na infarkt po záťažovom teste.

Túto správu oznámil dominikánsky športový komentátor Hector Gomez. Cabrera Adames bol v zdravotnom stredisku v Santo Domingu, kde vykonával test, keď údajne dostal infarkt. Choroba, ktorou trpel, mohla oslabiť jeho srdce a znížiť jeho schopnosť pumpovať krv.

Po potvrdení športovcovej smrti sa objavila publikácia, v ktorej pripomenul, že ochorenie sa u neho prejavilo po tom, ako sa rozhodol užiť dve dávky vakcíny COVID spoločnosti Pfizer.

“Dostal som prekliatu myokarditídu z toho, že som si vzal zasranú vakcínu. (Dostal som 2 dávky od spoločnosti Pfizer) A vedel som to! Veľa ľudí ma varovalo,” napísal Cabrera Adames na sociálnych sieťach.

“Ale hádajte čo? Bolo to povinné, inak som nemohol pracovať. Som medzinárodný profesionálny športovec a hrám v Španielsku. Nemám žiadne zdravotné problémy, nič, ani dedičné, ani astmu, NIC! Uprostred zápasu som sa zrazu zrútil na zem a takmer som zomrel. Stále sa zotavujem a absolvoval som 11 rôznych kardiologických vyšetrení a hádajte? Nič nezistili.”

Cabrera Adames údajne skolaboval aj v roku 2021 počas zápasu španielskej amatérskej basketbalovej ligy, pričom skolaboval a následne ho na nosidlách previezli do nemocnice.

“Nemám žiadny cholesterol, žiadny tuk, nič, 7 % telesného tuku, 93 % svalov. Keď mi stanovili diagnózu, povedali mi, že nebudem môcť hrať najmenej 5 mesiacov, kým sa mi srdce nevráti do normálu a nebudú mi môcť dať lieky. Viete prečo? Pretože nemôžu nájsť tú prekliatu príčinu,” pokračoval.

 

zdroj: marca.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…