„Začiatkom tohto mesiaca delegáti snemu strany odhlasovali zmenu stanov, ktorá mení spôsob fungovania predsedníctva, jeho štruktúru a dáva predsedovi strany prakticky všetky kompetencie. Z praktického hľadiska tak predsedníctvo stratilo význam a stalo sa len čisto pro forma orgánom,“ píše Mazurek

„Nedokážem si nijako vysvetliť, prečo nám to zatajili, prečo nám takto klamali…,“ uvádza ďalej Mazurek

„Tak ako vždy vystupujem proti totalitným praktikám Igora Matoviča, tak nemôžem zostať ticho ani teraz. Bolo by to pokrytecké,“ dodal.

Celý status:

KONČÍM V PREDSEDNÍCTVE ĽS NAŠE SLOVENSKO

Vážení členovia ĽS Naše Slovensko, vážení priatelia a sympatizanti,

od roku 2015 som v strane pôsobil na pozícii krajského predsedu, v rámci ktorej som sa snažil s odhodlaním budovať stranícke štruktúry na východe našej vlasti.

Spoznal som obrovské množstvo skvelých ľudí, s ktorými sme vybudovali úžasnú organizáciu. Stali sme sa viac než kolegami, stali sme sa kamarátmi. Nejeden raz sme spoločne znášali represie systému a mnohokrát zase prežívali úžasné chvíle radosti z úspechov a dobre vykonanej práce, či spoločne stráveného času na našich akciách.

Ste pre mňa ako druhá rodina. Stáli sme vždy bok po boku, v mrazoch a dažďoch roznášali noviny, chránili ľudí pred nebezpečnými kriminálnikmi vo vlakoch a mestách, chodili od obce k obci a neúnavne hovorili Slovákom a Slovenkám, aká je pravda.

Pomohli ste mi vždy, keď som to potreboval a postavili sa za mňa aj počas súdneho procesu, kedy sa ma totalitný režim pokúsil umlčať a zastrašiť za môj názor. Vďaka vašej neúnavnej práci a odhodlaniu som bol opäť zvolený zo 150 miesta kandidátky do parlamentu, kde sa snažím robiť všetko, čo je v mojich silách, aby ste svoju voľbu a vynaložené úsilie nikdy nemuseli ľutovať. Úprimne vám za to všetko ďakujem.

Začiatkom tohto mesiaca delegáti snemu strany odhlasovali zmenu stanov, ktorá mení spôsob fungovania predsedníctva, jeho štruktúru a dáva predsedovi strany prakticky všetky kompetencie. Z praktického hľadiska tak predsedníctvo stratilo význam a stalo sa len čisto pro forma orgánom.

O obsahu zmeny stanov som rovnako, ako mnohí ďalší vedomosť predom nemal a dozvedel som sa o nej len náhodou, od hlasujúcich delegátov. Nikto so mnou, rovnako ako s ďalšími navrhnuté zmeny neprebral a nemal som tak možnosť sa k nim vôbec vyjadriť a ovplyvniť ich obsah. Nedokážem si nijako vysvetliť, prečo nám to zatajili, prečo nám takto klamali…

Tak ako vždy vystupujem proti totalitným praktikám Igora Matoviča, tak nemôžem zostať ticho ani teraz. Bolo by to pokrytecké. Svedomie by mi nedovolilo účasť na bábkovom predsedníctve bez reálnych právomocí a v atmosfére zákulisných hier. Nebudem sa teda viac uchádzať o funkciu v predsedníctve strany. Po dlhých rokoch moje pôsobenie vo vedení strany končí.

Chcem sa zo srdca poďakovať všetkým, ktorí ma do tejto chvíle podporovali a spolupracovali so mnou. Členom, kolegom z predsedníctva a všetkým kamarátom.

Budem pokračovať v boji ako poslanec, naďalej sa snažiť o zlepšovanie môjho vystupovania či vzdelania a stáť vždy na strane pravdy.

Už však ako radový člen ĽS Naše Slovensko.

ĎAKUJEM VÁM!

zdroj: Mazurek

 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…