Rodina z Holandska sa vybrala na dovolenku do safari parku Beekse Bergen. Tento park funguje na jednoduchom princípe, zvieratá behajú voľne v prírode a vy ste v bezpečí v aute, odkiaľ ich môžete pozorovať.  

Tento návod nepochybne dostala aj rodina s deťmi, ktorá sa rozhodla navštíviť park. Zrejme však nepočúvali veľmi pozorne, pretože nezodpovedne ohrozili svoje životy.  Na priloženom videu môžete vidieť, ako sa ich auto zastavili pri gepardoch, ktoré v pokoji ležali na tráve. Namiesto pozorovania sa však otec rodiny rozhodol vystúpiť z auta a gepardov si vyfotiť.

Na prekvapenie posádky druhého auta a akoby toho už nebolo dosť, po chvíľke vystúpili z auta aj mama a ich malé deti! Starší syn si gepardov taktiež fotil a vyzeralo to, že dovnútra auta sa zaliezť tak skoro nechystajú.

Keď sa konečne rozhodli nastúpiť do auta, prešli len o pár metrov ďalej a znova z neho vystúpili. To sa ale už prestalo páčiť gepardom, ktoré sa za nimi rozbehli a začali okolo nich krúžiť a skákať. Vyzeralo to, že sa chystajú na nich zaútočiť. Až to konečne prinútilo celú rodinu vliezť dovnútra a nevystupovať.

Správca parku sa k udalosti vyjadril ako k veľmi nešťastnej a povedal, že našťastie boli gepardy práve po kŕmení, pretože to mohlo dopadnúť oveľa horšie. Rodina mala obrovské šťastie, že sa nikomu z nich nič nestalo a zostáva len dúfať, že si z toho celého vzali ponaučenie.

ZDROJyoutube.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…