Shona spolu so svojím partnerom a jedenapolročným Georgeom sa vybrali na veľké detské ihrisko, kde strávili spoločný rodinný deň. Už sa chystali odísť, keď George trval na tom, že chce ísť dolu veľmi veľkou šmykľavkou.

Ako uvádza Shona:

“Nemyslela som si, že si tam zlomí nohu. Boli sme na rodinnom výlete v zábavnom parku a práve sme sa chystali odísť. Môj syn kričal, že chce ísť na šmýkačku, tak som partnerovi povedala, že pôjdem s ním a pôjdeme. 

Geroge má len rok a pol, takže som sa necítila bezpečne, aby som ho nechala spustiť sa po šmykľavke samotného, tak som ho posadila pred seba, medzi nohy a išli sme. Noha sa mu zasekla a zlomila takýmto jednoduchým spôsobom.

Keď sme prišli do auta, George prestal plakať a cestou domov zaspal, takže sme si mysleli, že je všetko v poriadku. Až keď sme prišli domov a syn sa zviezol z pohovky a prevrátil sa, zistili sme, že sa neudrží na nohách. Okamžite sme ho vzali na pohotovosť a mysleli sme si, že ide o natiahnutie alebo podvrtnutie.

Nikdy by nás nenapadlo, že nám lekári povedia, že má zlomenú nohu. Chceme sa podeliť o toto video, aby sme zvýšili povedomie o tom, ako ľahko sa môže stať nehoda a ako môže byť niečo také nevinné veľmi nebezpečné. Zvyčajne si myslíme, že sa nám niečo také nestane, ale ukazuje sa, že sa to môže stať každému.”

Na záberoch, ktoré zdieľa Shona, môžete dokonca vidieť (a počuť) presný moment, keď sa Georgeovi zlomí noha.

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…