Slávny americký moderátor Jerry Springer, známy pre svoju kontroverznú talk show, zomrel vo veku 79 rokov. Springerov život bol plný zaujímavých a dojímavých momentov, ktoré by mohli poslúžiť ako základ pre samostatnú reláciu. Po diagnostikovaní rakoviny pankreasu sa jeho zdravotný stav zhoršil až do tragického konca.

Jerry Springer, vplyvný a kontroverzný moderátor, ktorý sa preslávil svojou talk show, zomrel vo štvrtok vo veku 79 rokov. Jeho úmrtie potvrdila rodina vo vyhlásení pre časopis Rolling Stone, uvádzajúc, že zomrel pokojne vo svojom dome na predmestí Chicaga. Springerovi diagnostikovali rakovinu pankreasu, ktorá sa bohužiaľ rapidne zhoršila.

Jene Galvin, celoživotný priateľ a hovorca rodiny, vo vyhlásení povedal: “Jerryho schopnosť nadviazať kontakt s ľuďmi bola základom jeho úspechu vo všetkom, o čo sa pokúsil, či už to bola politika, vysielanie alebo len vtipkovanie s ľuďmi na ulici, ktorí sa chceli odfotiť alebo prehodiť pár slov. Je nenahraditeľný a jeho strata nesmierne bolí, ale spomienky na jeho intelekt, srdce a humor budú žiť ďalej.”

Rodina požiadala fanúšikov, aby namiesto kvetov nasledovali Jerryho ducha a venovali dar alebo sa zaviazali k dobrému skutku pre niekoho v núdzi alebo pre dôstojnú organizáciu na ochranu práv. Ako sám Jerry hovoril: “Starajte sa o seba a o seba navzájom.”

Jerry Springer sa narodil v roku 1944 v Londýne a jeho život bol plný prekvapení. Pred televíznou kariérou sa venoval politike a pôsobil ako starosta Cincinnati. Jeho talk show bola plná kontroverzií, veľkých odhalení a dojímavých momentov.

Zdroj: Rolling Stone

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…