Hoci žijete s vaším partnerom už nejaký ten čas, je dosť veľká pravdepodobnosť, že to nie je láska vášho života. Existuje niekoľko znamení, ktoré vo vzťahu znamenajú, že nie je všetko v poriadku. Všetky vaše pochybnosti ohľadom partnera vám môžeme buď potvrdiť alebo vyvrátiť.

Ak ste pre neho len útecha:
Mnoho ľudí si začne nový vzťah tesne po ukončení toho starého. Málokedy je to z lásky. Skôr je to taká opora po rozchode. Dajte si pozor na to, či vás váš milovaný neberie len ako náplasť na zranené srdce.

Odlišnosť:
Hovorí sa síce, že protiklady sa priťahujú. Skutočnosť je však často v oblasti vzťahov celkom iná. Ak ste s partnerom príliš odlišní, čakajú vás v manželstve hádky a nedorozumenia. Existuje však mnoho manželstiev, kde sa dvaja majú chuť „zabiť,“ no nedokážu bez seba žiť. V takom prípade už záleží od individuálnej povahy.

Nemáte si čo povedať:
Ak ste sa dali dokopy cez spoločných priateľov, je dosť možné, že v partii išla konverzácia ľavou zadnou, no ako náhle ste sa ocitli sami, tak to nešlo. Ak cítite, že vaše rozhovory viaznu na bode mrazu, asi si jednoducho nie ste súdení. Čo budete robiť o 30 rokov, keď už teraz si nemáte čo povedať.

Problém s uvoľnením sa:
Ak máte pri ňom pocit, že sa neustále pretvarujete a nedokážete byť sama sebou, asi bude v niečom problém. V takomto prípade je dobré hľadať korene vášho problému a nájsť riešenie. Prečo pri ňom nemôžete byť sama sebou? Ak si zodpoviete na túto otázku, ste na dobrej ceste k náprave.

Nevyspelosť:
Ak máte pocit, že sa v mnohých situáciách správa ako dieťa, možno ním v skutočnosti aj je. Mladí muži často túžia predĺžiť si detstvo rôznymi spôsobmi. Ak si vy chcete založiť rodinu a on stále chodieva často von s priateľmi a do barov, rozhodne to pre vás nie je ten pravý.

Pocity v jeho spoločnosti:
Možno si to sami ani neviete vysvetliť, no necítite sa pri ňom komfortne. Je to zrejme vaše podvedomie alebo ženská intuícia, ktorá sa proti nemu bráni. Už je len na vás, či na ňu dáte.

Predstavenie rodine:
Ak vás odmieta predstaviť svojej rodine či priateľom znamená to, že nie ste v jeho živote natoľko dôležitá, aby to považoval za nutné. Nemusíte však robiť unáhlené závery. Dobré je, vždy sa o všetkom porozprávať a pýtať sa na dôvody jeho konania. Samozrejme niečo podobné platí aj vtedy, ak ho nechcete svojej rodine alebo priateľom predstaviť vy.

Odlišné očakávania:
Ak máte či teraz alebo ohľadom vzdialenejšej budúcnosti odlišné plány, skutočne taký vzťah nemá zmysel. Možno čakáte, že sa vám podarí zmeniť jeho plány a že ich nejako spojíte so svojimi. Pravdou je však, že sa váš partner bude v budúcnosti viac trápiť ako bude šťastný. Preto poriadne zvážte, čo by v takomto prípade bolo pre vás oboch najlepšie.

ZDROJ themindsjournal.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…