Povedzme si úprimne, ktorá žena by netúžila po tvári bez vrások? Načo však podstupovať drahé,invazívne operačné zásahy, keď si môžete, pokojne aj doma, precvičiť tvárové svaly a tým postupne tieto vrásky odbúrať. Dnes vám totiž odhalíme, aké cvičenia máme na mysli a prečo by ste s nimi mali začať čo najskôr. Existuje totiž veľmi jednoduchá cesta, ako sa vrások zbaviť.

Nasledujúce cvičenie nie je náročné, kľúčom je správna východisková poloha. Držanie tela, svalové napätie a poloha jazyka sú veľmi dôležité. Najprv si pred zrkadlom cvik precvičujte, aby ste si boli istá, že ho vykonávate správne. Posaďte sa, prípadne postavte pred zrkadlo. Vyrovnajte chrbát a stiahnite brucho. Špičku jazyka oprite o podnebie za hornými zubami, čeľuste a aj pery majte uvoľnené.

V tejto polohe ťahajte všetky svaly na lebečnej klenbe smerom nahor. Mali by ste cítiť ako sa čelové a tylové svaly, spolu so svalmi zadného krku ťahajú smerom nahor. Máte pocit, ako by ste mali prilbu, ktorá vám hlavu stláča a ťahá kožu nahor.

Po konci cvičenia by ste mali cítiť napätie vo všetkých svaloch až po hornú oblasť lebky. Cvik vykonávajte 10-20 sekúnd a opakujte ho niekoľkokrát za sebou, začnite tromi opakovaniami a postupne ich zvyšujte na desať.  Najskôr vám cvičenie môže zo začiatku pripadať ťažké, telo si naň však postupne zvykne. Ide o jedno z najefektívnejších cvičení, ako bojovať proti vráskam metódou faceliftingu.

Malo by vám vyhladiť vrásky v okolí očí, zjemniť tvárové kontúry, spevniť svaly líc a zbavíte sa aj prípadnej druhej brady. Prirodzene, kozmetické výrobky ako sú peelingy, masky či krémy proti starnutiu sú taktiež dobrou pomocou.

Hoci zlepšujú stav pokožky, samotný tvar kože však už nijako neovplyvňujú. Naše cvičenie by vám však malo priniesť želaný výsledok už za veľmi krátky čas. Tak čo, idete do toho s nami?

ZDROJtakprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…