The map, 2013, based on 1.1 billion users

Tragická nehoda v sobotu večer (24. júna) v Toppenstedte v okrese Harburg v Nemecku. Počas stanového tábora pre otcov a deti vo veku materskej školy tam zahynuli dvaja ľudia. Pri nehode sa zranilo desať detí, niektoré z nich vážne. Podľa hasičov boli štyri z detí prevezené do nemocnice vrtuľníkom.

Podľa polície k tragédii došlo počas jazdy bagrom. Skupinu detí a dospelých zdvihol kolesový nakladač do akejsi klietkovej debny a viezol ich po poľnej ceste. To malo za následok vážnu nehodu. Pre malého chlapca a otca prišla všetka pomoc príliš neskoro.

Podľa prvotného vyšetrovania sa skupina na podujatí “pre zábavu” vozila s kolesovým nakladačom. Z dôvodov, ktoré zatiaľ neboli jednoznačne vysvetlené, sa skriňa náhle odtrhla a zrútila sa na zem. Podľa policajného hovorcu pravdepodobne praskla hydraulická hadica.

V dôsledku toho sa box odtrhol a zrútil sa na zem. Niektorých cestujúcich zasypala ťažká skriňa. “Je to vždy hrôza, keď sú do toho zapojené deti. Odohrali sa tu strašné scény. Rodičom museli zabrániť, aby pribehli na miesto nehody,” povedal znepokojený hovorca hasičov. Na mieste sa nachádza znalec, ktorý má objasniť príčinu nehody a podrobne preskúmať vozidlo. Okrem toho sa bude vykonávať bežné vyšetrovanie možného požitia alkoholu alebo drog.

Podľa kaplána záchrannej služby bolo mŕtve dieťa päťročné. Chlapec nebol v príbuzenskom vzťahu s dospelou obeťou, uviedol hovorca hasičov.

zdroj: derwesten.de

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…