The map, 2013, based on 1.1 billion users

Chorvátska polícia v Záhrebe vyšetruje otrasný prípad vraždy troch detí. Vrahom je Harald K., päťdesiatšesťročný Viedenčan, ktorý v sobotu večer zabil svoje sedemročné dvojčatá a štvorročného syna. Podľa denníka Krone sa sám pokúsil o samovraždu. Deti strávili víkend so svojím otcom. Rodičia sú rozvedení.

Muž najprv napísal príspevok na svoj Facebook okolo polnoci. V ňom sa so všetkými rozlúčil. “Zbohom všetci, opúšťam vás, už nemôžem.” Jeho partnerka ho údajne opustila kvôli napätým vzťahom s bývalou manželkou a v poslednom čase má finančné problémy. Muž vraj v poslednom čase trpel depresiami.

Zatiaľ nie je jasné, kto zalarmoval políciu a záchranárov, ale tí prišli do bytu v záhrebskej štvrti Mlinovi okolo druhej hodiny ráno. Našli tam telá troch detí, ktorým už nebolo pomoci, a muža, ktorý bol omámený. Štvorročného chlapca našli v posteli v spálni a sedemročné dvojčatá – chlapec a dievča – boli v obývačke. Deti boli uškrtené, uvádza Krone. Harald K. bol pod vplyvom drog a užil nadmerné dávky rôznych liekov. V súčasnosti je v stabilizovanom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Záhrebská polícia prípad vyšetruje ako podozrenie z trojnásobnej vraždy. Ak súd uzná Haralda K. za vinného, hrozí mu za tento trestný čin v Chorvátsku minimálne desať rokov väzenia. Denník Jutarnji list napísal, že ide o finančného poradcu, ktorý vyštudoval Dunajskú univerzitu v Kremse a pracoval na vysokých manažérskych pozíciách vo viacerých nadnárodných spoločnostiach.

Od roku 2020 viedol vlastnú spoločnosť vo Viedni a mal niekoľko spoločností v Chorvátsku, ktoré sa teraz budú likvidovať. Zrejme bol aj členom slobodomurárskej lóže. Nedávno sa však vo svojom príspevku na Facebooku sťažoval na nedostatok podpory od “svojich bratov”.

 

zdroj: slobodnadalmacija.hr

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…