The map, 2013, based on 1.1 billion users

Chorvátska polícia v Záhrebe vyšetruje otrasný prípad vraždy troch detí. Vrahom je Harald K., päťdesiatšesťročný Viedenčan, ktorý v sobotu večer zabil svoje sedemročné dvojčatá a štvorročného syna. Podľa denníka Krone sa sám pokúsil o samovraždu. Deti strávili víkend so svojím otcom. Rodičia sú rozvedení.

Muž najprv napísal príspevok na svoj Facebook okolo polnoci. V ňom sa so všetkými rozlúčil. “Zbohom všetci, opúšťam vás, už nemôžem.” Jeho partnerka ho údajne opustila kvôli napätým vzťahom s bývalou manželkou a v poslednom čase má finančné problémy. Muž vraj v poslednom čase trpel depresiami.

Zatiaľ nie je jasné, kto zalarmoval políciu a záchranárov, ale tí prišli do bytu v záhrebskej štvrti Mlinovi okolo druhej hodiny ráno. Našli tam telá troch detí, ktorým už nebolo pomoci, a muža, ktorý bol omámený. Štvorročného chlapca našli v posteli v spálni a sedemročné dvojčatá – chlapec a dievča – boli v obývačke. Deti boli uškrtené, uvádza Krone. Harald K. bol pod vplyvom drog a užil nadmerné dávky rôznych liekov. V súčasnosti je v stabilizovanom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Záhrebská polícia prípad vyšetruje ako podozrenie z trojnásobnej vraždy. Ak súd uzná Haralda K. za vinného, hrozí mu za tento trestný čin v Chorvátsku minimálne desať rokov väzenia. Denník Jutarnji list napísal, že ide o finančného poradcu, ktorý vyštudoval Dunajskú univerzitu v Kremse a pracoval na vysokých manažérskych pozíciách vo viacerých nadnárodných spoločnostiach.

Od roku 2020 viedol vlastnú spoločnosť vo Viedni a mal niekoľko spoločností v Chorvátsku, ktoré sa teraz budú likvidovať. Zrejme bol aj členom slobodomurárskej lóže. Nedávno sa však vo svojom príspevku na Facebooku sťažoval na nedostatok podpory od “svojich bratov”.

 

zdroj: slobodnadalmacija.hr

Podobné články

MUDr. Lenka Doležalová: Mladá zdravotná sestrička umrela na koronavírus a zanechala tu mladú dcérku

Po smutnej správe o úmrtí mladej sestričky na Covid-19, napísala česká lekárka…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA: Požiar na covidovom oddelení si vyžiadal deväť obetí: Stav ďalších ľudí je kritický

KORONAVÍRUS: Požiar na jednotke intenzívnej starostlivosti si v Rumunsku vyžiadal deväť životov Najmenej…

ŠOK: Päť mladých mužov znásilnilo školáčku na cintoríne a fotografie zverejnilo na internete. Dievča sa zabilo

Belgickom otriasla samovražda 14-ročného dievčaťa, ktoré si vzalo život po tom, ako…

SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel obľúbený filmový herec († 54), príčina jeho smrti zatiaľ nie je známa!

Zomrel americký herec Michael K. Williams, mal 54 rokov. Divákom je známy…