The map, 2013, based on 1.1 billion users

Rodinné nezhody, ktoré vyústili do masovej streľby, pri ktorej zahynulo šesť ľudí vrátane päťročného dievčatka a samotného podozrivého z útoku. Takto britská polícia vedie vyšetrovanie štvrtkového masakru v Plymouthe.

Vyšetrovatelia už identifikovali podozrivého zo streľby. Je ním 23-ročný Jake Davison, ktorý pracoval ako žeriavnik. Vyšetrovatelia tvrdia, že mladý muž sa obliekol celý v čiernom, vzal poloautomatickú zbraň a vo štvrtok odišiel do domu na Biddick Drive. Niekoľko svedkov uviedlo, že vykopol dvere domu a začal strieľať na ľudí vo vnútri, pravdepodobne členov svojej rodiny, píše Daily Mail.

Sedemdesiatsedemročná Sharron Turnerová, ktorá žije neďaleko miesta streľby, uviedla, že útočník zastrelil mladú matku a jej malú dcéru, ktorá mala asi päť rokov, v dome.

“Počuli sme niekoľko hlasných rán, ktoré vraj zneli ako výstrely,” povedal Turner pre Times. “Potom vbehol do parku a ozvali sa ďalšie výstrely. Počula som, že niekto povedal, že zastrelil svojho brata,” dodala.

“Najprv sa ozval krik a potom výstrely – na začiatku tri, možno štyri. Vtedy strelec vykopol dvere domu a začal náhodne strieľať… vybehli z domu,” povedal BBC ďalší svedok.

Robert Pinkerton, ďalší svedok prípadu, pre BBC povedal, že “zašiel za roh” a “narazil na chlapa s brokovnicou”. Povedal, že muž bol oblečený celý v čiernom.

Po streľbe útočník utiekol cez park za domom, pričom zabil dvoch ľudí venčiacich svojich psov, a ďalší muž bol zastrelený na Henderson Place. Nakoniec Davison obrátil zbraň proti sebe, uvádza Daily Mail. Pri útoku zomreli dve ženy, päťročné dievča, dvaja muži a samotný Davison.

Vyšetrovatelia teraz skúmajú telefóny, počítače a ďalšie dôkazy z domu strelca. Otázkou je, ako Davison získal poloautomatickú zbraň v krajine s prísnymi kontrolami. Polícia sa zatiaľ nevyjadrila k tomu, či Davisona poznala alebo či mal mladík nejaké problémy so zákonom.

zdroj: news.sky.com

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…