Dva dni pociťovala stará žena (95) v Brne ťažko opísateľnú bezmocnosť. Vo svojom byte spadla na zem a nebola schopná sama sa postaviť. Zachránili ju až policajti, ktorí sa k nej spustili z vyššieho poschodia. Babičku následne ošetrili záchranári.

Policajtov na možné problémy starej ženy upozornila sociálna pracovníčka, ktorá sa neúspešne pokúšala babičke doručiť obed. “Jej obavy sa potvrdili. Policajtom sa podarilo so ženou nadviazať kontakt cez dvere. Povedala, že pred dvoma dňami spadla a nebola schopná sama vstať,” uviedla hovorkyňa policajtov Markéta Skřivánková.

Keďže nedosiahla na kľučku, mestskej polícii nezostávalo nič iné, len zísť k nej z horného poschodia a vojsť cez balkónové dvere. “Pani ležala na zemi na chodbe,” pokračovala Skřivánková.

O zranenú ženu sa následne postarali záchranári. “Seniorka bola po kolapse pri vedomí, ale bola dezorientovaná. Po poskytnutí zdravotnej starostlivosti bola prevezená na interné oddelenie Nemocnice svätej Anny,” uviedla hovorkyňa juhomoravskej záchrannej služby Michaela Bothová.

zdroj: blesk.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…