The map, 2013, based on 1.1 billion users

Ukrajinská “babička” zabila osem ruských vojakov?! Mala ich otráviť pirohmi!

Poradca ministerstva vnútra Anton Geraščenko zverejnil časť telefonického rozhovoru medzi okupantom a rodinou, v ktorom zazneli tieto informácie.

Senzačnú správu zatiaľ nemožno potvrdiť, ale bola zverejnená na sieti Telegram a vychádza z odposluchov telefonických hovorov Rusov, ktoré zverejnil Geraščenko. “Jedna babička nás pohostila pirohmi,” povedal vojak v rozhovore. “Osem našich vojakov sa vráti domov v zinkových rakvách,” dodal. “Počkaj, čím ťa pohostila?” Osoba na druhej strane sa prekvapene spýtala. “Poďme!” Vojak upozornil, že pochúťka je zjavne otrávená.

Hoci ťažko povedať, či takáto babička na Ukrajine skutočne žije, tento príbeh prinajmenšom podkopáva už aj tak podlomenú morálku ruských okupantov. Vojaci by si mohli dávať väčší pozor na to, aké jedlo ukoristia. Ukázalo sa, že na fronte sú pravdepodobne veľmi hladní.

 

Jedno z ruských obrnených vozidiel, ktoré ukrajinskí obrancovia zajali, obsahovalo veľké prekvapenie v podobe vojenskej kuchyne. Ruským vojakom na fronte jedlo veľmi nechutí. Vo vnútri obrneného transportéra boli len zemiaky, cibuľa alebo uhorky. Zábery boli urobené krátko po tom, ako prenikli informácie, že Rusi majú na fronte potravinové balíčky s prošlým dátumom spotreby.

 

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…