Neberie si servítku pred ústa! Sestra premiéra Igora Matoviča, Zuzana, si paradoxne s kritikou na adresu vlastného brata a jeho vlády ťažkú hlavu nerobí. Tentokrát to okrem Matovičovho koaličného partnera Borisa Kollára schytali aj slovenskí herci. Prečo zabávači premiérovu sestru tak vytočili?

Matovičova sestra opäť úraduje! Tentoraz si vzala na mušku vzburu sestričiek voči priateľkám Borisa Kollára. Tie totiž na čele s exmilenkou Barborou Richterovou navštevovali predsedu parlamentu v Nemocnici Sv. Michala, v ktorej bol Kollár ešte do včera hospitalizovaný. Kollárove kamarátky mali podľa sestričiek porušovať hygienické opatrenia a mali na háku protipandemické pravidlá ako nosenie rúška. Sestričky tak za ich vzdor mala čakať od vedenia nemocnice tvrdá rana. Hrozba vyhadzovom či nevyplatenie vianočných odmien. Kauzu okolo sestričiek si vzala na paškál jedna z najväčších kritikov vlády Igora Matoviča. Paradoxne, práve jeho vlastná sestra.

Zuzana je dlhé roky aktívna na sociálnej sieti a nemá zábrany verejne povedať, čo si o súčasnom dianí myslí. Neudržala sa ani tentokrát, keď médiá zaplavili dámske či politické návštevy u hospitalizovaného šéfa parlamentu Borisa Kollára.

„Pán Kňažko, Lasica, pani Vacvalová, Feldeková, aj sestričky v nemocnici len „závidia“ Kollárovi, keď za ním chodia v noci ženské návštevy? Tak ako ste sa vyjadrovali o mne, že „závidím bratovi“, keď roky píšem o papalášizme a dvojakých metroch?“ opýtala sa známych hercov hneď v úvode príspevku. Hercom násedne adresovala niekoľko ďalších nepríjemných otázok.

Otázky sa týkali najnovšej kauzy šéfa Národnej rady Borisa Kollára, u ktorého sa v nemocnici striedali návštevy jedna za druhou. Tým mal trpieť práve zdravotnícky personál, ktorého sa Matoviča sestra zastala. Podľa nej totiž práve zdravotné sestry protestovali proti papalášizmu, ktorý videli v priamom prenose.

zdroj: pluska.sk
Podobné články

Slovák svojim nákupom poriadne rozosmial predavačku: Neuveríte, čo priniesol k pokladni!

Na stránke venovanej anonymným priznania zamestnancov obchodného reťazca LIDL sa nedávno objavil…

MIMORIADNE: PETER PELLEGRINI JE ZA POVINNÉ OČKOVANIE! Nenechajte sa oklamať!

“Falošný Peter Pellegrini je za povinne očkovanie. nenechajte sa oklamať!” pridala príspevok…

Na Slovensku pokračuje obludný zločin. Zločin voči ľudskosti. Ide o hrdelný zločin, píše v otvorenom liste „Všetkým obyvateľom Slovenska!“ onkológ MUDr. Ján Lakota

Zločiny spáchané v nacistických koncentračných táboroch počas druhej svetovej vojny svojimi obludnosťami…

Toto by si mal prečítať každý: Prekvapenie pre manžela, ktorý sa rozhodol ísť k milenke…

Možno ma niekto za také metódy odsúdi, ale myslím si, že ako…