Baran:
Baranom sa rok 2022 vyplatí, pretože im prináša úsilie, ktoré nevyjde nazmar. Nech sa už púšťate do čohokoľvek – staviate dom, meníte prácu, plánujete svadbu alebo vnútornú premenu, nebudú vám v ceste stáť problémy a vaše pozitívne zmýšľanie vašu radosť zdvojnásobí.

Býk:
Tento rok sa pre býkov bude niesť v znamení rodinného šťastia. Vzťahy sa obnovia, zabudne sa na všetko zlé a začnete odznova. So svojou rodinou a blízkymi budete tráviť najviac svojho času, čo je skvelé. Vaša duša bude spokojná a vy budete šťastný.

Blíženci:
Pre blížencov neprináša rok 2022 veľa dobrých správ. Bude to rok zmien, kedy budú uvažovať o premene, svojom živote, uvažovať nad hodnotami a prehodnocovať si situácie. A to so sebou prináša aj hryzenie svedomia či pochybnosti. Pomôžu vám však rôzne kurzy, sebavzdelávanie a v tých najkrajnejších prípadoch aj psychológ.

Rak:
Ľudia narodení v tomto znamení budú potrebovať do ďalšieho roka veľa sebazaprenia. Na začiatku ich čakajú prekážky a prijatie nejakých vecí a zmien v živote. Tieto zmeny budú radikálne a také, ktoré by pre ostatné znamenia neboli problémom, no pre rakov, ktorí sú samotári a uzavretí ľudia to bude náročná skúška.

Lev:
Tento rok bude pre Levov veľmi úspešným. Budú sa cítiť ešte viac ospevovaní a uctievaní ako doteraz. Bez akejkoľvek zásluhy sa ocitnú v centre pozornosti. Aj hviezdy na nich budú pôsobiť pozitívne a dodajú im dávku sebavedomia. Dávajte si však pozor na straty, ktoré sa v týchto obdobiach radosti dajú ľahko prehliadnuť.

Panna:
Uplynulé roky boli pre Panny stresujúce a náročné. Tento rok však prinesie zmenu. Konečne sa všetko to obetovania a drina vyplatia a prinesie svoje ovocie. Ich tvrdá práca bude mať výsledky a už nebudú musieť obetovať vlastné potreby na úkor iných. Tešte sa!

Váhy:
Oproti pannám, váhy žijú harmonicky a pokojne počas celého roka, no tento rok bude trochu iný, náročnejší. Čakajú ich rôzne situácie, kedy sa budú musieť rozhodnúť správne, rôzne problémy, prekážky a spory. Prázdne argumenty, to je to, načo si treba dávať pozor, pretože môžu ťažké situácie ešte viac skomplikovať.

Škorpión:
Dostanú príležitosť otvoriť sa novým ľuďom a príležitostiam. Naoko chladné, no v skutočnosti veľmi priateľských škorpiónov navštívi šťastie vo forme medziľudských vzťahov. Nájdu lásku, priateľov, možno sa vezmú, alebo sa pre podobný krok rozhodnú.

Strelec:
Strelci sa v novom roku naučia, ktoré sú ich hlavné annriority. Budú ešte úspešnejší a šťastnejší a dvakrát tak optimistickí. Radosť nájdu v nových rodinných prírastkoch, priateľstve, cestovaní a mnohých dobrodružných situáciách. Takisto budú mať veľké množstvo príležitostí podeliť sa o svoje skúsenosti a znalosti s inými.

Kozorožec:
Tvrdohlavé a najpopulárnejšie znamenia. Stanú sa viac úspešnými ako barani, no viac šťastia nájdu v rodinnom kruhu, láske a priateľstvách ako v kariére. Sklamania, ktoré v posledných rokoch prežili sa premení na perfektnú pohodu. Rok 2022 vystihuje dôvera, stabilita a pokoj.

Vodnár:
Prvý polrok bude bezproblémový a dobrý. Čas a úsilie, ktoré vydali do rodiny sa im vráti v pozitívnom slova zmysle. Druhý polrok bude však ťažší, čakajú ich rôzne prekážky, kedy budú mať vysoké ciele, ktoré nebude jednoduché dosiahnuť. Pripravte sa na náročnú jeseň a zimu.

Ryby:
Rybám bude budúci rok priať vo všetkých oblastiach. Budú si musieť nájsť svoje miesto v určitých životných oblastiach, no poslúchať budú musieť niekoho iného. Všetko, čo si naplánujú im vyjde. Nič im nebude chýbať ani v láske. Príde však čas aj na prekážky, ktoré upozornia, že život nie je prechádzka ružovou záhradou.

ZDROJ: zabava4u.tiscali.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…