The map, 2013, based on 1.1 billion users

Vladimir Putin podľa ruského profesora v posledných dňoch ukryl členov svojej rodiny v “podzemnom meste” na Sibíri.

Luxusný hi-tech bunker sa nachádza v pohorí Altaj a bol navrhnutý na ochranu v prípade jadrovej vojny, povedal 61-ročný politológ Valerij Solovej.

Bývalý profesor na Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov (MGIMO), ktorý navštevujú budúci špičkoví diplomati a špióni, Solovey v minulosti tvrdil, že Putin trpí zdravotnými problémami, ktoré sú pred ruskou verejnosťou skryté, a že sa spolu so svojím ministrom obrany Sergejom Šojgu zúčastňuje na bizarných tajných šamanských rituáloch.

Niektorí v Moskve Soloveja odmietajú ako konšpiračného teoretika alebo mystifikátora, ale ešte minulý týždeň ho ruské úrady sedem hodín vypočúvali kvôli tvrdeniam o Putinovom zdravotnom a duševnom stave, ktoré uviedol na stránke Telegram, ktorú prevádzkuje.

Jeho dom bol tiež prehľadaný a boli mu zabavené viaceré elektronické predmety. Soloveja následne prepustili, ale prípad nie je uzavretý.

Toto tvrdenie prichádza v čase, keď Rusko útočí raketovými útokmi na Kyjev a Charkov, čo vedie k obvineniam, že Putin sa dopúšťa vojnových zločinov tým, že na bezbranných civilistov nasadzuje ničivé kazetové bomby.

“Cez víkend bola rodina prezidenta Putina evakuovaná do špeciálneho bunkra pripraveného pre prípad jadrovej vojny,” povedal profesor vo videu.

“Tento bunker sa nachádza v [hornatej] Altajskej republike.

V skutočnosti to nie je bunker, ale celé podzemné mesto vybavené najnovšími vedeckými poznatkami a technológiami.

Upozornil: “Dúfam, že vám to niečo hovorí? Že prezident posiela svoju rodinu do tohto bunkra?

Solovey, ktorý tvrdí, že má dôverné kontakty v Kremli, pravdepodobne narážal na rozľahlú horskú daču, ktorú údajne pred približne desiatimi rokmi postavil energetický gigant Gazprom v Ongudaiskom okrese v Altajskej republike, regióne Sibíri hraničiacom s Mongolskom, Čínou a Kazachstanom.

Pozorovatelia si všimli viacero ventilačných bodov v okolí horského úkrytu a vysokonapäťové vedenie napojené na ultramodernú 110-kilovoltovú rozvodňu, ktorá by stačila na napájanie malého mesta.

Počas výstavby sa na mieste údajne nachádzali rozsiahle nemecké stroje na hĺbenie tunelov.

Solovey neidentifikoval členov Putinovej rodiny, ktorí mali byť údajne vyslaní do bunkra, ale už predtým tvrdil, že 38-ročná zlatá olympijská víťazka v rytmickej gymnastike Alina Kabajevová je tajnou manželkou ruského vodcu.

‘Toto je jeho skutočná rodina a Alina je schopná ovplyvňovať jeho rozhodnutia,’ povedal minulý rok.

Putin má dve dospelé dcéry, 36-ročnú Mariu Voroncovovú, genetičku, a 35-ročnú Katerinu Tichonovovú, tanečnicu, ktorá sa stala matematičkou.

Putin už predtým povedal: “Mám súkromný život, do ktorého nedovolím zasahovať. Treba ho rešpektovať.

Kabajevová sa vyjadrila, že sa stretla s nemenovaným mužom, ktorého “veľmi milujem”, a rozplývala sa: “Niekedy sa človek cíti tak šťastný, že má dokonca strach.

Tvrdené presťahovanie rodiny do bunkra prišlo so “zlyhaním” Putinovho strategického plánu na dobytie Ukrajiny, uviedol Solovey.

Putina zasiahla “mimoriadne silná, jednotná a veľmi negatívna reakcia kolektívneho Západu na ruské plány”.

Putin plánoval v nedeľu 27. februára večer vyhlásiť úplné a nesporné vojenské víťazstvo ruských vojsk – a oznámiť koniec alebo blízky koniec takzvanej ‘špeciálnej operácie’,” uviedol Solovey.

Ako viete, nebol dosiahnutý ani jeden cieľ ruskej invázie na Ukrajine.

Údaje o ruských stratách po invázii na Ukrajinu sa pohybujú medzi 700 a ukrajinským tvrdením, že v prvých dňoch bojov ich bolo 4 500.

Rusko tvrdí, že zasiahlo 1 146 objektov ukrajinskej vojenskej infraštruktúry vrátane 31 veliteľských stanovíšť a komunikačných centier, 81 základní protivzdušnej obrany S-300 plus raketové systémy protivzdušnej obrany Buk M-1 a Osa a 75 radarových staníc.

“Celkovo bolo zničených 311 tankov iných obrnených vojenských vozidiel, 42 lietadiel a vrtuľníkov (vrátane niektorých na zemi), 51 raketových systémov s viacnásobným odpaľovaním, 147 poľných delostreleckých zbraní a mínometov a 263 špecializovaných vojenských vozidiel,” uviedol hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov.

Rozšírili sa však správy, že ukrajinské jednotky úspešne odrazili útoky ruských jednotiek, pričom ruské orgány sa snažia zakryť počet obetí, ktoré utrpeli ich jednotky.

 

Ako stránka sa nestotožňujeme a odsudzujeme ruskú agresiu proti Ukrajine. VOJNA NIE JE ŽIADNE RIEŠENIE a prináša skazu pre všetkých!

zdroj: dailymail.co.uk

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…