Herec Treat Williams, známy z filmu “Vlasy”, tragicky zomrel vo veku 71 rokov po nehode na motocykli v blízkosti svojho ranča vo Vermonte.

Nehoda sa stala v pondelok popoludní, keď ho srazilo auto, ktoré sa pokúšalo odbočiť. Williams bol po nehode v kritickom stave letecky prevezený do lekárskeho centra v Albany, kde neskôr zomrel.

Podľa informácií z Daily Mail, Williamsa srazil vodič auta, ktorý išiel v protismere a chcel odbočiť doľava. Williams bol po nehode v kritickom stave letecky prevezený do lekárskeho centra v Albany, kde neskôr zomrel.

Williams, ktorý bol nominovaný na Zlatý glóbus, bol známy svojou láskou k rodine, životu a svojmu remeslu. Bol ženatý s herečkou Pam Van Santovou a mali spolu dve deti, Gille a Ellie. Často sa delil o svoj idylický vidiecky život so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach.

Williams sa narodil v roku 1951 v Rowaytonu v štáte Connecticut a svoju profesionálnu hereckú kariéru začal vo svojich dvadsiatich rokoch po absolvovaní Franklin and Marshall College. Debutoval v thrilleri “Smrtící hrdina” z roku 1975. V roku 1979 si zahral Georgea Bergera vo filme “Vlasy”, ktorý bol natočený podľa broadwayského muzikálu. Za túto rolu získal svoju prvú nomináciu na Zlatý glóbus. Hral tiež postavu doktora Andrewa Browna v seriáli “Everwood”, za ktorú získal dve nominácie na cenu SAG.

zdroj: dailymail.co.uk

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…