The map, 2013, based on 1.1 billion users

To čo mala byť idylická dovolenka, sa zvrhlo na rodinnú katastrofu.

Turistka z Česka nečakane stratila život priamo na pláži hotela v obľúbenom letovisku Zarzís na juhovýchode Tuniska, ako informovali miestne média. O tragédii potvrdila informácie aj česká diplomacia.

Na pláži v tuniskom letovisku Zarzís došlo k nešťastiu, kedy sedemdesiatšesťročná česká turistka náhle zomrela. Podľa dostupných informácií z portálu Tunisie actu, príčinou jej smrti bola pravdepodobne zástava srdca. Záchranári na mieste udalosti telo ženy z mora vyzdvihli a odoslali na pitvu do mesta Medenín, aby sa potvrdila presná príčina jej úmrtia.

Aneta Kovářová, hovorkyňa českého Ministerstva zahraničných vecí, potvrdila smutnú udalosť, pri ktorej staršia dáma prišla o život na tuniskej pláži. Doplnila, že jej dovolenka bola zakúpená prostredníctvom cestovnej kancelárie. “Tuniská konzulka je v priamom kontakte s rodinou zosnulej turistky a s miestnou pohrebnou službou,” upresnila Kovářová.

Zarzís, kde sa stala tragédia, je populárna turistická destinácia a jedno z najjužnejšie položených letovísk v Tunise. Nachádza sa v tesnej blízkosti ostrova Džerba a v minulosti bolo známe ako hlavný odrazový most pre migrantov cestujúcich do Európy. České ministerstvo zahraničných vecí eviduje každý rok približne 150 úmrtí českých občanov v zahraničí.

zdroj: thenationupdate.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…