To zase budú statusy! Bývalý predseda Peter Pellegrini si poriadne tvrdo podal premiéra Igora Matoviča a v relácii Braňo Závodský naživo ho skritizoval na všetkých frontoch. Podľa lídra Hlasu s nami premiér robí psie kusy, trucuje a správa sa ako papaláš!

Peter Pellegirni bol hosťom v relácii Braňa Závodského na rádiu Expres. Túto príležitosť využil a súčasnému premiérovi „naložil“, čo sa doňho zmestilo. „Robí z nás oslíkov,“ povedal Pellegrini, keď komentoval to, ako premiér občanov prinútil, aby sa zúčastnili na plošnom testovaní. Pellegirni Matoviča obvinil z likvidácie ekonomiky, ale aj z toho, že ľudia sú vďaka jeho vládnemu prístupu frustrovaní a celá krajina je v chaose. 

Expremiér sa v relácii však venoval aj konfliktu medzi ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom a premiérom Matovičom. „Občania sú rukojemníkmi tohto sporu,“ povedal tvrdo. Pritom zdôraznil, že predstavované uvoľňovanie je nezmyselné, pretože napríklad divadlám sa otvoriť vo veľa prípadoch ani neoplatí.

Argumentoval aj tým, že gastro je na kolenách. „Minister hospodárstva nemá čo nakupovať testy. Je to trucpodnik premiéra Matoviča,“ povedal v relácii s tým, že strana SaS sa podľa jeho slov ako jediná zatiaľ v koalícii javí ako tá, ktorá má zdravý rozum.

zdroj: pluska.sk
Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

AKTUÁLNE: Prezidentka Čaputová podpísala nový zákon: Toto všetko bude zakázané!

Prezidentka SR Zuzana Čaputová podpísala viacero zákonov, medzi nimi napríklad aj zákon o…