Svadba je jednou z najväčších udalostí života. Keď konečne nájdeme toho pravého, rozhodneme sa naplánovať náš svadobný deň do najmenších detailov. Dôležité je nenechať nič na náhodu. Starostlivo vyberáme deň, miesto, čas, hostí a všetko ostatné.

Avšak nie vždy musí všetko vyjsť podľa plánu! Čo sa stane, keď dokonale naplánovaný obrad naruší tréma malého dievčatka, ktoré má za úlohu rozhadzovať lupene cestou k oltáru? Malá slečna pred obradom dostala veľký strach z očí upierajúcich sa na ňu. Napriek prosbám a postrčeniam sa odmietala z miesta pohnúť dopredu.

Svadobčanom prišlo správanie maličkej nesmierne zábavne, čo jej však na odvahe vôbec nepridalo. Keď už sa zdalo, že sa svadba bude musieť začať bez úvodnej ceremónie s dievčatkom a kvetmi, zakročil duchaplný svedok! Jeho konanie dojalo mnohých až k slzám!

Video natočené priamo na mieste vám zaručene vyvolá úsmev na tvári. Niekedy stačí naozaj málo, aby človek dokázal prekonať strach. V tomto videu je jasne vidieť sila blízkosti a podpory dieťaťa od dospelého človeka. Často si ani neuvedomujeme aký obrovský vplyv máme na naše malé ratolesti.

ZDROJ: youtube.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…