Svadba je jednou z najväčších udalostí života. Keď konečne nájdeme toho pravého, rozhodneme sa naplánovať náš svadobný deň do najmenších detailov. Dôležité je nenechať nič na náhodu. Starostlivo vyberáme deň, miesto, čas, hostí a všetko ostatné.

Avšak nie vždy musí všetko vyjsť podľa plánu! Čo sa stane, keď dokonale naplánovaný obrad naruší tréma malého dievčatka, ktoré má za úlohu rozhadzovať lupene cestou k oltáru? Malá slečna pred obradom dostala veľký strach z očí upierajúcich sa na ňu. Napriek prosbám a postrčeniam sa odmietala z miesta pohnúť dopredu.

Svadobčanom prišlo správanie maličkej nesmierne zábavne, čo jej však na odvahe vôbec nepridalo. Keď už sa zdalo, že sa svadba bude musieť začať bez úvodnej ceremónie s dievčatkom a kvetmi, zakročil duchaplný svedok! Jeho konanie dojalo mnohých až k slzám!

Video natočené priamo na mieste vám zaručene vyvolá úsmev na tvári. Niekedy stačí naozaj málo, aby človek dokázal prekonať strach. V tomto videu je jasne vidieť sila blízkosti a podpory dieťaťa od dospelého človeka. Často si ani neuvedomujeme aký obrovský vplyv máme na naše malé ratolesti.

ZDROJ: youtube.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…

Známa rómska veštkyňa odhalila, čo čaká každé znamenie zverokruhu v roku 2022! Veľa z nich…

Rok 2021 sa niesol v znamení Ohnivého Kohúta. Bol rozumným a oprávneným…