Internet je plný článkov, ktoré sa snažia pochopiť ženy, ich povahu a energiu, ktorá z nich ide. No nikto nedokáže úplne objasniť ako je to možné, že na ženu, ktorá je zanedbaná a úprimne nie moc pekná sa muži chytajú ako muchy na med, a o ženu, ktorá je krásna a múdra ani nezavadia pohľadom.

Tak kde sa nachádza chyba? Podľa astrológov je táto „nespravodlivosť“ úplne prirodzená. Dnes sa vám rozhodneme objasniť otázku atraktívnosti žien. Podľa znamenia zverokruhu vám ozrejmíme, žena akého znamenia býva pre mužov najatraktívnejšou a najlepšou milenkou.

12. miesto – Ryby
Ryby dokážu veľmi silno milovať a hneď sa ponoriť do lásky, no ak vy muži chcete získať ich pozornosť, musíte vyzerať minimálne ako Ryan Gosling. Ryby sú pri výbere svojich partnerov príliš náročné. Ich vysnívaný muž musí byť modrooký s atletickou postavou. Predtým ako budete chcieť prežiť vášnivú noc s rybou v posteli, pripravte sa, že biele lupene ruží nestačia. Ryba musí mať romantickú náladu, až vtedy to pôjde. No vlastne… Veľa šťastia!

11. miesto – Panna:
Vo vzťahu s Pannou si pamätajte dve veci 1. Je tak náročná, že by ste ju, vtipne povedané, ľahšie zabili ako uspokojili 2. Ak sa stane, že Panna nebude spokojná, z postele vás nepustí pokým nedosiahne vyvrcholenie.

10.miesto – Kozorožec:
Občas sa vám môže zazdať, že dievča Kozorožec býva veľmi ľahostajným znamením voči rôznym telesným pôžitkom. Ak by ste našli jej diár, asi by ste tam objavili niečo takéto: 19:00 – večera, 20:00 – seriál, 23:00 – milovanie. Nie je to preto, že by táto mladá dáma bola chladná, no snaží sa zameriavať len na vlastné túžby.  Nerada experimentuje, no na druhej strane ak jej dáte to čo chce, obdarí vás najvyššou úrovňou blaženosti.

9.miesto – Rak:
Lásku s rakom môžeme opísať v troch slovách – dlhá, drahá a úžasná. Dlhá, pretože vám zaberie veľmi dlhý čas kým ženu tohto znamenia zbalíte, musíte byť nesmierne trpezlivý.  Drahá, pretože nielen že musíte rakovi kupovať drahé dary, musíte dámu zahŕňať úprimnými citmi, ktoré idú priamo zo srdca. No nebojte sa, všetka energiu, ktorú vložíte do milenky tohto znamenia, sa vám vráti dvojnásobne!

8.miesto – Býk:
Dievčatá tohto znamenia majú radi úprimnosť. Netoleruje faloš a namyslenosť. Nie sú nudné a je s nimi zábava, sú spoľahlivé a kreatívne, no sú veľmi náročné na partnera. Keď milujú, tak milujú celým srdcom. Po milovaní sa s vami žena veľmi rada rozpráva. No ak ju odmietnete – býk vám nikdy neopustí.

7.miesto – Lev:
Levice veľmi radi flirtujú a koketujú. Zvyčajne začne zvádzať muža priamo pred všetkými ľuďmi, aby sa zapáčila aj ostatným. Žena tohto znamenia je skvelá herečka a preto častokrát náklonnosť iba predstiera. No pamätajte si, ak si vyberiete poriadnu levicu, bude veľmi ťažké skrotiť ju v posteli.

6.miesto – Vodnár:
Vodnár verí v čisté a úprimné pocity, no veľmi sa bojí intimity. Bojí sa telesného styku, nie preto, že by žena tohto znamenia bola puritánka, no je snílka a nedokáže svoje sny zmeniť na realitu. No od milovaného človeka vyžaduje, aby uhádol, aká je jej najväčšia túžba. Ak sa vám to podarí, v tom prípade sa vám pekne v posteli odvďačí.

5. miesto – Baran:
A práve Baran patrí medzi 5 najlepších mileniek, napriek tomu si určite myslí, že má byť prvá. Prvé miesto si určite zaslúži za najživšie znamenie. Muži, ktorí sa rozhodnú tráviť čas s baranmi sa musia pripraviť na kolísajúcu náladu. Občas sú tieto dámy príliš impulzívne, ak začnú niečo riešiť, partner ich nestihne pochopiť a potom môžu lietať taniere ako v talianskej domácnosti.

4.miesto – Blíženci:
Dámy v tomto znamení sa značia vždy všetko riešiť analyticky. Snažia sa príliš nerozprávať, no priveľa myslia. Predtým, než si pustia niekoho blízko srdcia, všetko veľmi vyhodnotia. Ak chcete zdieľať s nimi posteľ, musíte podstúpiť maratón s ostatnými mužmi, ktorí sa zaujímajú tiež o váš objekt. Víťaz blížencovi preukáže, že je najodolnejší.

3.miesto – Strelec:
Strelec miluje lásku. Nikdy neprestiera orgazmus, a je venuje vám veľa pozornosti. Ak mladá strelkyňa ucíti príležitosť spraviť si výlet do postele, nikdy to neodmietne. Faktom je, že telesná láska je hlavným zdrojom vitality strelkyne.

2miesto – Škorpión:
Hlavnou črtou škorpióna je, že všetko rýchlo pochopí. Niekedy sa vám možno zdá, že dáma tohto znamenia všetko vyskúšala a nič ju neprekvapí. V posteli sa veľmi rada hrá na starostlivú študentku a prísneho učiteľa. V posteli sa stará len o svojho milovaného.

1.miesto – Váhy:
Váhy majú všetky vlastnosti, ktoré musí mať najdokonalejšia milenka! Jediná vec, ktorej sa bojí, je silná vášeň. Ale ak našla toho správneho, oddá sa mu celá. Váhy menia partnerov len zriedka. To znamená, že je len málo šťastných mužov, ktorí majú to šťastie byť s váhou. Nebuďte bláznom a využite šancu byť s týmto znamením!

Treba mať na pamäti, že nejde vždy iba o vzhľad vo vzťahu. Ak myslíte, že sú tieto informácie užitočné, určite ich zdieľajte s ostatnými.

ZDROJ: ofigenno.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…