Podľa hviezdnej oblohy a dátumu nášho narodenia každý z nás spadá pod nejaké znamenie. Nájdite v rebríčku znamenie vašej partnerky a zistite či jej znamenie predurčuje vernosť alebo zákernosť.

12.miesto – Strelec:
S touto ženou bude váš život plný radosti a dobrodružstva. Neobsedí na mieste neustále potrebuje niečo robiť. Nevýhodou však je, že často strieda partnerov. Potrebuje neustálu zmenu a zažívať nové veci. Je úprimná a priamočiara. Jej pozitivita a radosť vás nabíjajú energiou. Jej rozhodnutia sú častokrát spontánne. Je to živá žena, s ktorou sa nikdy nezastavíte.

11.miesto – Baran:
Žena v znamení barana sa vie veľmi dobre pretvarovať. Budete z nej mať pocit, že ste jej úplne ukradnutý. Pôsobí častokrát chladne a neprístupne, ale je to len dojem. Tieto ženy sú veľmi tvrdohlavé, a preto je to s nimi niekedy veľmi ťažké. Miluje lichôtky a pozornosť a takisto je vždy pripravená vyskúšať nové veci. Z týchto žien srší ženskosť a sexuálna energia.

10.miesto – Panna:
Tieto ženy sú veľmi romantické duše, ktoré veria v pravú lásku a sú ochotné čakať na toho pravého. Na výber partnerov sú veľmi kritické. Majú radi keď sa učia nové veci. Sú spoľahlivé a tajomstvá, ktoré im poviete si vezmú aj do hrobu. Život s nimi je však jednoduchý, sú skromné a k životu im stačí málo. Dokážu prechovávať hlboké city a opätovať vám lásku.

9.miesto – Škorpión:
Ženy s týmto znamením dokážu to čo cítia dobre skrývať, ale vedia byť aj veľmi vášnivé. Neodporúčame vám takéto ženy oklamať alebo podviesť, ak ich zradíte, pomstia sa vám. Naopak ak sa jej zapáčite bude vaša veľmi dobrá a verná priateľka. Zvyknú často kritizovať bez toho, aby si to uvedomovali.

8.miesto – Rak:
Potrebuje vašu neustálu pozornosť. Chce aby ste ju rozmaznávali. Aj ženy v tomto znamení túžia po pravej láske. Často sa zdajú byť plaché či neisté. Obetujú  sa pre rodinu a milujú starostlivosť o svojich blízkych a domácnosť. Zverte jej financie, vie s nimi hospodáriť, ale ak pociťuje úzkosť kupuje nepotrebné veci.

7.miesto – Lev:
Ženy v znamení leva potrebujú neustále vašu pozornosť, obdiv a čas. Potrebujú, aby ste po nich túžili a venovali im svoj čas. Podobne ako levy aj ony majú veľké sebavedomie a pôsobia namyslene. Vedia však byť aj láskavé a doprajú aj iným. V láske však šťastie nemajú, častokrát končia s tými nesprávnymi partnermi a vo vzťahu sa potom trápia. Vaša peňaženka však pri nich zaplače, rady totiž utrácajú peniaze. Stereotyp vám však s nimi nehrozí, milujú dobrodružstvo a zmenu.

6.miesto – Býk:
Túto ženu nikdy nepodveďte, patria medzi najžiarlivejšie typy. Potrebujú dlhodobý a pevný vzťah. Ich výhodou je ich zmyselnosť a príťažlivosť. Tieto ženy sú aj bohémky, milujú kvalitné jedlo pitie a luxusný život.

5.miesto – Váhy:
Zmysluplnosť a elegancia je ich druhé meno. Ako skoro každá žena aj tieto, no oveľa intenzívnejšie túži po vašej pozornosti. Pozor však na jej lásku, ktorou k vám rýchlo zahorí ak ju zaujmete, ale rýchlo zhasne, keď ju prestanete baviť. Častokrát si na ľuďoch všimne i najmenšie zlozvyky a zlé vlastnosti či nedokonalosti. Vo vzťahu to však môže byť viac mínusom než plusom.

4.miesto – Vodnár:
Ženy v tomto znamení sú najlepšie milenky. Tieto ženy majú zmysel pre spravodlivosť a sú to bútľavé vŕby pre mužov, ktorí častokrát ich dobrosrdečnosť zneužívajú vo svoj prospech. Ďalšou výhodou vzťahu s takouto ženou je, že tieto ženy sú pravdovravné a verné. Rady vytŕčajú z radu a chcú byť originálne.

3.miesto – Blíženci:
Ženy v tomto znamení sú otvorené a veľmi dobré spoločníčky. V spoločnosti sa cítia dobre a okrem toho milujú dobrodružstvo a objavovanie nových vecí. Nikdy sa s ňou nebudete nudiť. Dajte jej pocítiť, že je s vami slobodná a nič ju nezaväzuje a bude vám to odmeňovať láskou, humorom a svojou spoločnosťou.

2.miesto – Kozorožec:
Perfekcionistky. Tieto ženy milujú poriadok nielen doma či v práci, ale i vo vzťahu. Preto sa snažia, aby všetko klapalo tak ako má a sú verné, pričom to isté žiadajú od partnera. Aj oni si vyžadujú vašu pozornosť a obdiv. Napriek svojej láskavosti ťažko odpúšťajú krivdy. Sú to vášnivé osoby, i keď na prvý pohľad tak možno nevyzerajú.

1.miesto – Ryby:
Ryby sú veľmi láskavé a dobrosrdečné osoby. Ich pozitivita a energia sa na vás ihneď nalepia. Častokrát sa na svet dívajú cez ružové okuliare a ťažko vidia krutú realitu. Veľa ľudí zneužíva ich mäkkosť a naivitu a to aj vo vzťahoch. Život s ženou – rybou vám však prinesie do života radosť a pozitívnu energiu.

ZDROJ: zabava4u.tiscali.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…