The map, 2013, based on 1.1 billion users

V americkom štáte Texas muž postrelil dve roztlieskavačky na parkovisku, keď jedna z nich omylom otvorila dvere jeho auta, myslíac si, že ide o jej vozidlo. 

Tragický incident sa stal v utorok ráno miestneho času v meste Elgin, približne 40 kilometrov od Austinu. Muž na mladé ženy vystrelil niekoľkokrát, pričom jedna z nich utrpela vážne zranenia a musela byť hospitalizovaná. Jej stav je v súčasnosti stabilizovaný. Štyri roztlieskavačky mali zaparkované autá na parkovisku pred obchodom s potravinami, keďže sa práve vrátili z tréningu neďaleko odtiaľ.

Roztlieskavačka Heather Rothová povedala, že išla od kamarátkinho auta k vozidlu, ktoré si pomýlila so svojím, a otvorila dvere. Po zistení, že vo vozidle sedí muž, sa vrátila ku kamarátkinmu autu. Následne videla muža vystúpiť z auta a snažila sa mu ospravedlniť cez otvorené okno. Muž však vytiahol zbraň a začal strieľať.

Podozrivý Pedro Tello Rodriguez (25) bol neskôr zatknutý políciou. Tento incident sa odohral len pár dní po ďalšom tragickom prípade v štáte Missouri, kde bol postrelený 16-ročný Afroameričan, ktorý zazvonil na nesprávne dvere, keď sa snažil nájsť svojich bratov.

zdroj: apnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…