V astrológii sú Blíženci tretím znamením zverokruhu, ktorému Slnko vládne od 21. mája do 21. júna. V súčasnosti v siderickom zvieratníku od 15. júna do 16. júla. Blíženci v sebe spájajú dve povahy. Trpia predovšetkým duševnou rozdvojenosťou, ktorá im nedovoľuje dosiahnuť duševný pokoj.

Ich nepokojný duch im znemožňuje sústrediť sa na praktické stránky života. Neraz niečo vymyslia, ale tým to pre nich končí. Realizáciu prenechávajú iným. Sú veľmi prispôsobiví, rýchli, senzitívni, rozumní, ctižiadostiví. Charakteristickou črtou týchto ľudí je ochota pomôcť a zaoberať sa starosťami iných ľudí. Sú to typy príjemných, prispôsobivých, dobráckych ľudí. Nájdu úspešné uplatnenie sa na poli hudobnom, športovom, tanečnom, pretože sa cítia dobre, keď majú dostatok pohybu.

Nezriedka sa blíženci vo svojej komplementárnosti považujú za neprekonateľný pár, ktorý narúša poriadok sveta, a preto sa musí vylúčiť zo sveta ľudí.

Astrológovia vypracovali najlepšie kvality jednotlivých znamení a my vám dnes prinášame ich zistenia pre blížencov. Určili 9 kvalít, v ktorých blíženci spomedzi iných znamení vynikajú a radia nám, aby sme vo svojom živote mali aspoň jedného blíženca, pretože sú to výnimoční ľudia.

1. Nikdy sa s nimi nebudete nudiť a každý nový nápad s radosťou prijmú. Ani oni sa totiž nechcú nudiť. Sú takí šikovní, že aj s obyčajného nudného umývania riadu či vytrhávania zeliny spravia zábavu a smiech, z ktorého vás budú bolieť bránice.

2. Vždy vám pomôžu, keď budete potrebovať pomoc a nikdy sa vám neobrátia chrbtom.

3. Sú veľmi komunikatívni a radi si hľadajú nových priateľov. Tí sa s nimi nikdy nenudia, a preto je ich okruh známych naozaj rozmanitý a veľký.

4. Blíženci sú dvojité znamenia, a to znamená, že sa na svet dokážu pozrieť z viacerých uhľov pohľadu. To nikdy nie je na škodu, však?

5. Sú pozitívne naladení. Nepáči sa im, keď niekto vidí na všetkom len to zlé a hneď sa mu snažia ukázať aj dobrú stránku veci.

6. Vždy vás vypočujú a poradia vám. Ak na vás záleží blížencovi, tak máte pri sebe kamaráta do dažďa. Bude vás počúvať a bude sa vám snažiť poradiť ako najlepšie vie.

7. Nemajú radi ufňukaných ľudí, a preto keď takí náhodou ste, vždy vám pripomínajú, že život je krátky a je zbytočné ho tráviť ľutovaním niečoho, čo nemôžete zmeniť.

8. Sú síce extravagantní, ale práve vďaka tomu dokážu akceptovať a chápať rôzne povahy ľudí a nikoho neodsudzovať.

9. Najlepšie nakoniec – svoj život žijú naplno. Milujú svoju prácu, priateľov, hľadajú si zaujímavé koníčky a nové dobrodružstvá.

 

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…