The map, 2013, based on 1.1 billion users

Televízni diváci sledovali vysielanie CBS Los Angeles, keď sa predpoveď počasia premenila na nepríjemný zážitok. Počas živého vysielania náhle kolabovala meteorologička Alissa Carlson Schwartzová a stratila vedomie.

V sobotu ráno, počas vysielania, Schwartzová pociťovala nevoľnosť a následne sa jej prevrátili oči. Napriek snahe udržať si úsmev, diváci videli, ako z jej stoličky klesla na zem.

Moderátorky Nichelle Medinová a Rachel Kimová najprv nechápali, čo sa deje. Pochopili však, že nie je situácia na žart, a informovali divákov, že sa dávajú na prestávku. Po incidente sa však moderátorky už nevrátili do vysielania a televízia pustila nahraté segmenty. Schwartzová neskôr na Facebooku povedala: “Ďakujem všetkým za esemesky, telefonáty a prajnosti. Som v poriadku!”

Príčina jej mdloby nie je známa, no podobný incident sa jej stal už v roku 2014, keď pracovala pre inú televíznu stanicu. Vtedy, keď zaskakovala za kolegu, náhle začala zvracať. Návštevou lekára zistila, že má problémy so srdcovou chlopňou. Po pôrode dcéry dokázali lekári pomocou jej kmeňových buniek srdce opraviť. Napriek tomu nie je isté, či sú jej súčasné mdloby s týmto stavom spojené.

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…