The map, 2013, based on 1.1 billion users
Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky KR PZ v Bratislave ako aj hliadky Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I boli v noci dňa 28.07.2023 vyslaní k prevereniu udalosti na ulicu Dostojevského rad. Tam pred budovou reštaurácie mal neznámy muž napadnúť iného muža nožom.
➡28 – ročný Mamuk M. občan Gruzínska sa v piatok 28.07.2023 okolo 00:10 h snažil do reštaurácie opakovane dostať aj po upozornení, že je tam uzavretá spoločnosť. Svoje agresívne správanie a vulgárne vyjadrovanie smeroval na personál reštaurácie ako aj jej hostí. Po viacnásobnom upozornení a výzvam personálu, že sa jedná o súkromnú a uzavretú spoločnosť 28 – ročný Mamuk pokračoval v požívaní jedla a nápojov. Napriek úspechu personálu vyprevadiť neželaného hosťa von z reštaurácie, sa tam opakovane vrátil. Neskôr sa v priestoroch reštaurácie stretol na schodisku s hosťom, ktorý mu taktiež povedal, aby odišiel. 28 – ročný Mamuk na výzvu zareagoval vytiahnutím noža z vrecka nohavíc, ktorým sa na muža zahnal do oblasti brucha. Po tomto čine sa dal na útek a nastúpil na nočný spoj MHD. Ten si však všimli hliadky polície, ktoré ho zastavili a muža zodpovedajúceho popisu útočníka vyzvali, aby vystúpil. Muž javil známky požitia alkoholu a odmietal s hliadkou polície spolupracovať.
☝28 – ročného Mamuka M. hliadky obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonanie ďalších potrebných úkonov.
❗Poverený policajt Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I. vzniesol obvinenie 28 – ročnému Mamukovi M. občanovi Gruzínska za trestný čin výtržníctva.
❗V prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.
Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…