The map, 2013, based on 1.1 billion users

V piatok ráno sa v Biberachu zrazil autobus s nákladným autom. V dôsledku toho sa zranilo 28 ľudí, z ktorých mnohí boli mladí. Vodič autobusu utrpel vážne zranenia.

V piatok ráno sa pri nehode autobusu v Biberachu zranilo 28 ľudí, niektorí z nich vážne. Stefan Prießner, vedúci policajnej stanice v Biberachu, uviedol, že autobus prešiel do protismerného pruhu na ulici Waldseer Straße a čelne sa zrazil s nákladným autom.

K nehode došlo krátko po siedmej hodine ráno. Šesťdesiatštyriročný vodič autobusu zostal zakliesnený. Z autobusu ho vyslobodili záchranári. Utrpel vážne zranenia a záchranársky vrtuľník ho previezol do nemocnice.

V autobuse sa okrem vodiča nachádzalo 26 cestujúcich, väčšinou mladých ľudí vo veku 14 až 16 rokov. Podľa zistení polície sa pri zrážke ľahko až stredne ťažko zranilo 25 cestujúcich. Na mieste im bolo poskytnuté lekárske ošetrenie a následne ich záchranná služba previezla do okolitých nemocníc. Ďalšieho cestujúceho autobusu previezol do nemocnice záchranársky vrtuľník.

Polícia uviedla, že 41-ročný vodič nákladného vozidla bol v šoku a bol preventívne prevezený do nemocnice. Odvtedy bol schopný opustiť nemocnicu.

Spolková diaľnica 312 v Biberachu bola až do neskorého rána úplne uzavretá. Príčina nehody je zatiaľ nejasná, polícia ju vyšetruje. Podľa prvých odhadov dosahujú materiálne škody približne 60 000 eur.

zdroj: swr.de

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…