The map, 2013, based on 1.1 billion users

Minulý rok 15. júna sme informovali verejnosť o požiare v bytovom dome na Okružnej ulici v Handlovej, pri ktorom boli usmrtené 4 osoby.

➡Vyšetrovateľ z Prievidze po vyhodnotení záverov všetkých znaleckých posudkov vzniesol obvinenie 65 ročnej žene pre prečin Všeobecné ohrozenie.
➡Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že obvinená si vo večerných hodinách zapálila vo svojom byte na 5. poschodí relaxačnú sviečku, ktorá bola položená na drevenej krabici a táto bola položená na sklenenom stolíku. Počas horenia sviečky zaspala.
➡Zobudila sa krátko pred 1:00 hod. ráno potom, ako začala pod sviečkou horieť drevená krabica. Obvinená sa snažila tento oheň uhasiť, čo sa jej však nepodarilo. Potom, ako začal horieť aj koberec, otvorila okno, pričom v dôsledku prúdenia vzduchu sa oheň rozšíril do celého bytu.
➡Žena sa snažila oheň uhasiť aj tým, že chcela z chodby zobrať hasiaci prístroj, pričom sa jej zabuchli dvere do bytu a už sa tam nemohla dostať. Požiar sa z jej bytu rozšíril aj do ďalších častí bytového domu a došlo k silnému zadymeniu spoločných priestorov.
➡Pri tejto tragickej udalosti zahynuli manželia vo veku 46 a 48 rokov, dve ženy vo veku 40 a 65 rokov a jeden muž vo veku 25 rokov utrpel ľahšie zranenie tým, že sa nadýchal splodinami horenia.
➡Škoda na bytovom dome bola vyčíslená vo výške viac ako 320.000 € a na 42 bytových jednotkách, z celkového počtu 55, vo výške takmer 150.000 €.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…