Ako som skrachoval vďaka Matovičovi

Keď som pred pár týždňami čítal, že nášmu premiérovi dali pre istotu pancierovanú limuzínu, tak som sa len čudoval. Dnes tomu už rozumiem. Aj ja mám kaviareň a rok 2020 bol pre nás hrozný. Koronavírus a následné opatrenia spôsobili totálny prepad tržieb.

Vláda Matoviča nebola schopná nastaviť fungujúci kompenzačný systém, aj keď v správach stále hovoria o miliónoch, ktoré nám z Európskej únie na boj s následkami pandémie poslali. Prišla jeseň a opäť nás zatvorili. Ostala terasa. Bolo zimšie a zimšie a tak som manželku uprosil a siahol som aj na rodinnú železnú rezervu. Kúpili sme stan, ohrievače, vianočne sme vyzdobili a tešili sa, že aspoň kvapká, keď už netečie.

A dnes bum, od piatka koniec posedení na terasách. Do našej terasky som investoval posledných 7000 euro. Menil som všetko čo povedali. Najskôr som mal zavretý stan, potom som jednu stranu na želanie hygienikov otvoril a dokúpil ďalšie ohrievače. A teraz toto. Bez diskusie, bez hanby. Lyžovačka pánovi Kollárovi ostala, dokonca aj hotelíky, aby aj J&T prežilo. Aj uzavretý kostol je vraj bezpečnejší ako moja terasa.

Už to pancierované auto chápem. Ešte nikdy som sa s nikým nepobil. Ani som nikomu nedal za ucho. Ale keby som ho stretol, tak nemám istotu, žeby som sa ovládol. Je mi do plaču, mám pocit bezmocnosti a neviem či sa zvládnem pozrieť do očí mojej ženy, ktorá na moje veľké naliehanie povolila minúť aj naše posledné peniaze. Neviem či sa zvládnem pozrieť do očí moji malých detí. Ja, otec, živiteľ rodiny, som zlyhal vďaka Igorovi Matovičovi.

Status sa objavil na stránke Nekŕmte nás odpadom na sociálnej sietí fb

zdroj: Nekŕmte nás odpadom

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…