The map, 2013, based on 1.1 billion users

Súd v Spojenom kráľovstve poslal za mreže 19-ročnú Verphy Kudiovú, ktorá koncom roka 2019 nechala svoju dcéru zomrieť. Dvadsaťmesačné dievčatko nechala takmer šesť dní bez dozoru vo svojom byte a odišla sama osláviť svoje narodeniny. Dieťa zomrelo od hladu.

Kudiová sa na súde priznala k neúmyselnému zabitiu svojej dcéry Asiah Kudiovej. Žena odišla osláviť svoje 18. narodeniny a nechala dieťa v byte v Brightone samé celkovo päť dní, 21 hodín a 58 minút.

“Asiah bola bezmocné dieťa, ktoré sa spoliehalo výlučne na svoju matku. Cestovala však do Londýna a Coventry a správala sa ako bezstarostná tínedžerka,” uviedol korunný súd v Lewes. Ženu poslal na deväť rokov do väzenia.

Moja matka odišla 5. decembra z Brightonu do Londýna, aby oslávila svoje narodeniny so svojím priateľom. O dva dni neskôr sa zúčastnila na koncerte v londýnskej štvrti Elephant and Castle, kde sa tešila pozornosti všetkých prítomných, pretože DJ počas večierka oznámil jej narodeniny.

9. decembra sa na oslavu svojich narodenín presunula do Coventry, viac ako 240 míľ od svojho dieťaťa. Domov sa však vrátila až 11. decembra.

Po návrate našla svoje dievčatko ležať bez reakcie. Zavolala záchranárov a povedala, že dieťa sa neprebudilo. Podľa záchrannej služby bola žena rozrušená a zúfalá.

Záchranári zistili, že Asiah nedýcha. Previezli ju do detskej nemocnice Royal Alexandra, kde ju krátko po príchode vyhlásili za mŕtvu, uviedla korunná prokuratúra (CPS).

Vyšetrenie ukázalo, že príčinou smrti bolo vyhladovanie a chrípka. Dieťa bolo tiež dehydrované a malo vážne vyrážky v oblastiach pod plienkou, uviedla BBC.

Počas prvého rozhovoru Kudiová tvrdila, že bola celý čas v byte so svojím dieťaťom. Priznala, že Londýn navštívila len raz, pričom podľa jej slov s ňou bolo aj dievčatko. Policajti však skontrolovali záznamy z priemyselných kamier a našli aj zábery v jej telefóne, ktoré urobila sama Verphyová, keď bola mimo domova.

zdroj: BBC.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…