Rok 2021 sa niesol v znamení Ohnivého Kohúta. Bol rozumným a oprávneným vládcom ale prichádza čas, kedy ho vystrieda niekto iný. Nový rok 2022 bude pod vedením Červeného Psa. Symbol psa predstavuje neskonalú oddanosť a objektivitu, spravodlivosť. Pod jeho vedením by sme mali byť šťastní a mať blahobyt. Preto sa poďte s nami pozrieť či vás čaká nasledujúci rok. Nájdete tu odpovede pre všetky znamenia.

Baran:
Baranom bude dopriate pri akýchkoľvek počiatkoch. To znamená, že vám bude dopriate pri uzatváraní nových obchodov, kontraktov alebo aj v osobnom živote ako vo vzťahu a v manželstve. Prestanete zbrklo konať a radšej si rozmyslíte veci. Vaša energia bude poháňaná správnou cestou. Je dôležite, aby ste viac času venovali sebe, spoznávali nové krajiny, to vám môže priniesť nové známosti do života.

Blíženci:
V roku 2022 budete mať presne vytýčený smer, ktorým budete chcieť ísť a rozumne sa k tomu postavíte. Oproti minulému roku a sa vaše zmýšľanie zmení a budete mať chaos. Ale nemusíte sa vôbec trápiť , pretože rok Psa vám prinesie množstvo kladných výsledkov.   Skúste niečo, čo by vám predtým neprišlo ani na um. Je dosť možné, že si vytvoríte vlastný podnik, ktorý vám zabezpečí dobrý príjem financí.

Lev:
Lev priťahuje pozornosť a to nebude inak ani v roku 2022. Na začiatku roka sa im bude dariť, čo zapríči zbytočne veľké ego. To môže zapríčiniť, že skutočnosť bude pre nic skreslená a to môže viesť k zrade a úbytku. Treba mať chladnú hlavu a vždy si dobre premyslieť ďaľší krok.

Býk:
Rok 2022 by sa dal v tomto znamení vystihnúť slovom rodina. Pes len prispeje k dobrým vzťahom v rodine. Konečne budete mať čas na to, aby ste prácu dali bokom a užili si chvíle v kruhu najbližších. Prídu ponuky, ktoré vás isto zaujmu, preto nečakajte a vezmite ich, hviezdy sú vám naklonené.

Rak:
Pes aj z tohto uzavretého a utiahnutého zmanenia spraví otvorené a kamarátske. Prvé mesiace v roku budú obtiažnejšie, prídu zmeny a komplikácie, ktoré raci nebudú až tak dobre znášať. Nejde len tak o malé zmeny ale o rázne. Či zostanete v tej istej práci alebo príde niečo nové, ba dokonca sa môžete presťahovať. Pes vás ochráni a môžete čakať dobrý koniec.

Panna:
Pes v roku 2022 vám prinesie pohodu a pokoj.Konečne uvidíte, že tá driná stála za to a prinesie to želaný výsledok. Pocítite radosť , finančné zabezpečenie, lásku. Bohužiaľ, všetko niečo stojí a rátajte aj s možnými údermi. Ľudia v tomto znamení sa v roku 2022 budú mať dobre.

Škorpión:
Osoby v znamení škorpióna nie sú chladné ani neprijemné akoby sa na prvý pohĺad mohlo zdať. Ale kto ich pozná tak vie, že sú milé a priateľské osoby. Čakajú ich vydarené vzťahy a možno aj manželstvo. V praći prídu novinky, ktoré vás potešia.

Váhy:
Toto zmanenie ma rado rovnováhu, veď niet sa čo čudovať. Ale rok 2022 im neprinesie pokoj ale naopak, budú musieť riešiť rôzne ťažšie situácie. Pes bude držať nad vami ruku ale vždy sa uistite, že „nebrecháte“ zbytočne. Zahrnte priateľov a blízských láskou, vrátia vám to späť v podobe pokoja. Stojte si za svojim rozhodnutím.

Ryby:
Ryby sa môžu tešiť na peňažné zabezpečenie. Pes im ukáže, že je správny čas sa rozhýbať a byť sebestačným. Dbajte na to, aby ste  nemali spory v rodine, pretože práve z nich môžu vzniknúť vážnejšie problémy.

Kozorožec:
Neplati, že baran je najtvrdohlavejší ešte je tu kozorožec. Ale rok 2022 vám prinesie radosť a optimizmus, zázemie, pokoj, harmóniu. Nakoniec príde vytúžený oddych a všetky skúsenosti vás posunú ďalej.

Vodnár:
Prvá polovica vám prinesie spokojnosť, pokoj, radosť s rodinou. To sa však zmení a od druhej polovice roku príde náročný cieľ, ktorý môže byť spojený s kúpou. Niekedy im je práca prednejšia ako vzťahy s ľuďmi. V tejto polke prídu závažné rozhodnutia. Vždy si všetko premyslite aj keď Pes je stále s vami.

Strelec:
Veci , ktoré sú pre vás dôležité už dávno máte v pozornosti a to bude trvať aj v roku 2022. To zapríčini, že budete šťastnejší a úspešnejší. Ste optimistický, cestovanie bude vaša záľuba. Prišiel okamih pre vaše nápady nebojte sa, teraz je ten správny čas. Bude vám dopriané.

Je to len na vás ako sa postavíte k tomu horoskopu, no vedzte, že tento rok je naklonený k novým výzvam.

zdroj: takprosto.cc / Bigstock.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…