Každý z nás má nevedome alebo aj vedome strach, ktorý ho istým spôsobom ovplyvňuje. Situácia alebo stav, ktorý ho desí. Občas, priznať si to je ťažké, pretože stále bojujeme s naším vlastným racionálnym uvažovaním a presviedčame sa, že všetko je v poriadku a v skutočnosti sa ničoho nebojíme.

Existujú strachy, takzvané fóbie v podobe strachu z výšok, pavúkov, hlodavcov, uzavretého priestoru a podobne. Aké sú však naše tajné, v nás skryté strachy, ktoré ovládajú naše rozhodnutie a životné nadhľady? Tento test vám pomôže pri ich objavení. Pozrite sa na tento obrázok a vyberte si jeden zo symbolov oka, kolesa, kvetiny alebo stromu, respektíve symbol, ktorý vám prvý padol do oka. Práve symbol, ktorý si vyberiete vám odhalí aký je naozaj váš skrytý strach.

Oko:
Ste slobodný a užívate si život, avšak vaše najväčšie obavy spočívajú v tom, ako vás vidia iní ľudia. Snažíte sa uspieť a byť stopercentný, avšak vaša obava kontrolovať a vnímať názory iných vás občas môže brzdiť pri životných rozhodnutiach. Hoci ste veľmi komunikatívny človek a nemáte problém rozprávať sa s ľuďmi a spoznávať ich, stále vás obmedzuje pohľad iných na vás samých.

Koleso:
Ak ste si vybrali koleso máte obavy na jednej strane zo stereotypného života, ktorý je stále o tom istom, ale na druhej strane sa obávate nových výziev a niečoho nového, čo môže odhaliť vaše slabosti. Občas by ste sa chceli cítiť ako na dovolenke. Neriešiť čo je a čo bude. No na druhej strane si neustále kladiete otázky, na ktoré nájsť riešenie je dôležité. Pýtajte sa, čo vás robí naozaj šťastným a skrz odpoveď na túto otázku hľadajte vašu ďalšiu cestu.

Kvetina:
Vaším najväčším strachom je zlyhanie. Zlyhanie zo seba samého, ale aj zo strany iných ľudí. Občas je potrebné postaviť sa novým výzvam a zariskovať. Urobiť krok aj do neznáma a nebáť sa všetkých zlých možností, ktoré môžu nastať. Snažte sa myslieť pozitívne a prekračovať hranice vášho vlastného komfortu.

Strom:
Ak ste si vybrali symbol stromu, to znamená, že vaša najhoršia obava je staroba. Bojíte sa smrti a straty tohto pozemského sveta. Aj keď máte veľa priateľov a dobré medziľudské vzťahy, bojíte sa toho, že to čoskoro môže skončiť. Naučte sa robiť spontánne rozhodnutia a nebáť sa niečoho, čo nemôžete nijakým spôsobom ovplyvniť.

ZDROJ: wakeupyourmind.net

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…