Príbeh ako zo zlého sna sa odohral počas vystúpenia v slávnom Veľkom Moskovskom štátnom cirkuse, ktorý ročne navštevuje tisíce ľudí. Počas vystúpenia s levicou sa stala tragédia, na ktorú doplatilo iba štvorročné dievčatko, ktoré stál hneď za slabou bariérou.

Všetko sa to odohralo, keď bol cirkus v malej dedine Uspenskoje, ktorá sa nachádza v Rusku. Incident diváci nahrávali, takže na amatérskych záberoch presne vidno, čo sa stalo, a tak mohli zábery pomôcť ozrejmiť celú situáciu. Malé dievčatko počas vystúpenia vyprovokovalo levicu dráždivým pohybom, kedy mávala malou vlajočkou.

Dievčatko sedelo pri svojej mame hneď v prvom rade. Slabé bezpečnostné opatrenia, ktoré cirkus podcenil, spôsobilo túto hrôzu. Počas predstavenia sa levica vymkla som kontroly svojho krotiteľa a napadla túto malú diváčku.

Divoká šelma s ľahkosťou prekonala bariéry a dohrýzla dievčatko. Spôsobila jej tržné rany tiahnuce sa od ucha až po bradu. Znetvorila jej takmer polovicu tváre. Našťastie zamestnanci cirkusu zabránili, aby útok dopadol ešte horšie, takže dievčatko skončilo dohryzené, no rany nespôsobili, že jej šlo o život.

Svedkovia ostro kritizovali slabú ochranu cirkusu. Tým, čo videli boli poriadne zdesení. Divákov v podstate chránilo iba kovové oplotenie bez poriadneho upevnenia, keďže pre levicu jeho prekonanie nepredstavoval žiadny problém. Našťastie levici nedovolili ublížiť niekomu ďalšiemu a bola úspešne spacifikovaná.

O tejto situácii sa vyjadril aj riaditeľ samotného cirkusu, ktorý zas tvrdil, že chyba je aj na strane nedôslednej matky dieťaťa, ktorá nechala ísť svoju dcéru príliš blízko.

Podobné prípady sa stali už aj niekoľkokrát v minulosti. Divoké šelmy napadli divákov v cirkusoch počas predstavenia, lebo ich krotitelia nezvládli. Ozýva sa čoraz viac ľudí, ktorí chcú, aby zakázali predstavenie, kde figurujú šelmy, či iné zvieratá, ktoré sa poľahky môžu vytrhnúť spod kontroly a ublížiť obyčajným návštevníkom cirkusu.

zdroj: youtube.com
Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…