V máji si každé znamenie príde na svoje pozitívne stránky, no čaká nás aj pár ťažkých rozhodnutí. Pozrime sa teda spoločne na jednotlivé znamenia.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)
Záver mesiaca bude pre kozorožcov pomerne náročný. Vesmír sa zameria na váš duchovný svet. Preto by ste sa mali venovať najmä sebe samému, Afrodite vás láka na cestu za poznaním, vydajte sa na cesta počas voľného víkendu a študujte. Ak ste slobodný, tak máte šancu nájsť lásku pod stromček, ale nemôžete sa zatvárať doma.

S*x a vzťahy: Či už ste slobodný alebo zadaný, prestaňte skrývať svoje city. Čím skôr tak urobíte, tým skôr sa vytratí napätie zo vzťahov.

Deti a rodina: Ako každý mesiac, aj tento chcete urobiť pre všetkých to najlepšie, no nezabudnite nejakú energiu a čas zachovať aj pre seba. Inak si ich veľmi neužijete.

Práca a peniaze: Nájdite si v práci oblasť, v ktorej sa budete venovať zmysluplnej činnosti a nenaháňajte sa len za poriadnou výplatnou páskou.

 

Vodnár (21. 1. – 19. 2.): Vodnári už teraz premýšľajú nad novými predsavzatiami a stereotypné fungovanie vás začína nudiť. V tomto mesiace je k vám priklonený Jupiter, ktorý poukazuje na profesijný rast a vzdelanie. Zamerajte sa na medziľudské vzťahy a spoznáte veľa inšpiratívnych ľudí, ktorí vám môžu pomôcť v láske či v práci.

S*x a vzťahy: Nerobte unáhlené závery a zvážte, či je lepšie dať prednosť náruživým pocitom, ale skôr riešiť problémy s chladnou hlavou.

Deti a rodiny: Občas nie je naškodu postaviť na piedestál priorít samého seba a preto nedovoľte rodine s vami manipulovať, práve o to sa budú v nasledujúcich dňoch snažiť a skúšať vaše hranice.

Práce a peniaze: Aj keď pracovať v kolektíve sa vám veľmi nechce, pozrite sa na to z lepšej stránky. Tímová spolupráca na konci roka prináša najmä výhody.

 

Ryby (20. 2. – 20. 3.): Mesiac máj bude naklonený najmä zadaným. Veľké úsilie a sily vložíte do súkromia a partnerských vzťahov. Niekomu začínajú tikať biologické hodiny a teraz je to správne obdobie podniknúť prvé kroky.

S*x a vzťahy: Vesmír v tomto období nie je naklonený dlhoročným partnerstvám, preto sa počas komunikácie snažte držať neutrálnych tém.

Deti a rodina: Akosi sa neviete naladiť na prichádzajúce leto kvôli zvláštnemu správaniu vašich blízkych. Nech už je ich správanie akékoľvek, sústreďte sa na seba.

Práca a peniaze: Nebráňte sa svojím novým nápadom a myšlienkam, privedú vás totiž k úspechu a uznaniu. Risk je zisk.

 

Baran (21. 3. – 21. 4.): Možno sa pýtate ako zakončíte rok 2018, ale vesmír pre vás už odpoveď má. Celý mesiac sa bude niesť v podobe príjemných zážitkov a zmien, dostanete s k zaujímavým ziskom a príjemné veci sa budú diať aj v profesii. Tento mesiac bude plný pozitív.

S*x a vzťahy: V tomto smere sa šťastie usmeje na každého slobodného barana. Spoznáte veľa nových ľudí, ale neupínajte sa na prvého či prvú, neviete za ktorým rohom prichádza niečo ešte lepšie pre vás.

Deti a rodina: Rodina je pre vás na prvom mieste, vymyslíte zaujímavý program, ale nezabudnite adventnú pohodu využiť aj na oddych v kruhu najbližších.

Práca a peniaze: V profesii sa začnete postupne vydávať vlastnou cestou. Verte svojej intuícii.

 

Býk (22. 4. – 21. 5.): Silná Venuša sa počas mája zamieri na váš vnútorný život a to sa môže prejaviť citlivosťou a zmenami nálad. Tlak budete pociťovať aj v medziľudských vzťahoch. V druhej polovici mesiaca sa veci začnú upokojovať a adventný čas vám pripomenie čo je skutočne dôležité.

S*x a vzťahy: V partnerských vzťahoch sa prejaví harmónia, preto sa venujte spoločným aktivitám a cestovaniu. Budete pociťovať silu romantiky.

Deti a rodina: Vzťahy v rodinu budú mierne napäté, vyhýbajte sa komplikovaným diskusiám, pretože na kompromis to veľmi nevyzerá.

Práca a peniaze: Uzatváranie zmlúv či právne záležitosti si podľa možností nechajte na druhý mesiac.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.): Veľká časť udalostí bude na vašich pleciach a aj napriek vašej energii si dávajte pozor na urýchlené a nepremyslené konanie môže dopadnúť zle. Nové nápady si poriadne premyslite a preneste do nového roka.

S*x a vzťahy: Dávajte si pozor na neveru, príležitosti bude veľa. Odstráňte od seba falošných ľudí.

Deti a rodina: Mladší z rodiny práva prežívajú pubertu, čo vám môže spôsobiť nervozitu či vrásky na tvári. Snažte sa príliš nereagovať.

Práca a peniaze: Súperenie medzi vami kolegami pomaly silnie, vy si držte odstup a nenechajte sa zmiasť.

 

Rak (22. 6. – 21. 7.): Zatiaľ čo ostatné znamenia by mali s novými zmenami počkať na ďalší mesiac, pre vás to neplatí. Vesmír je k vám naklonený v práci, v láske aj v rodinných záležitostiach. Aj keď to v milostnom živote nevyzerá slávne, nie je to beznádejné.

S*x a vzťahy: V žilách vám koluje horúca krv a tá vám nedovolí odpierať si príjemné veci.

Deti a rodina: Dôležitá je pre vás harmónia vo vzťahoch. Tentoraz sa však pustíte do rekonštrukcie či dokonca sťahovania.

Práca a peniaze: Nebráňte sa rôznym firemným akciám či večierkom. Spoznáte veľa ľudí, ktorí vám môže otvoriť nové dvere.

 

Lev (22. 7. – 22. 8.):  Vesmír vám pomôže splniť tajné sny a priania či už v láske, kariére či v rámci rodiny, no nechcite všetko naraz. Dôležité pre vás bude určenie si priorít.

S*x a vzťahy: Číhať na vás budú nástrahy nevery. Máj je plný spoločenského života, ktorý je spojený s alkoholom a jeho zvodom sa odoláva ťažko.

Deti a rodina: Postupne sa začnú vynárať problémy pred ktorými ste dlho utekali a snažili ste sa im vyhnúť. Prestaňte strkať hlavu do piesku a postavte sa k tomu čelom.

Práca a peniaze: Začnete podnikať nové kroky a pomôže vám k tomu podpora rodiny a priateľov. V práci máte minimálne jedného kolegu, ktorý to s vami dotiahne dokonca.

 

Panna (23. 8. – 22. 9.): Venuša bude naklonená na vašu stranu a posnaží sa odľahčiť vás od ťažkosti a problémov, ale ostatné planéty vám budú brnkať na nervy a vy budete pôsobiť nervóznym dojmom. Nebolo by od veci si vziať pár dni voľno a prehodnotiť priority.

S*x a vzťahy: Vaša fantázia pracuje na plné obrátky, ale realita akosi zaostáva. Problém pri vás majú vaši partneri, ktorí nestačia vášmu tempu.

Deti a rodina: Ak ste doteraz na seba zabúdali, tak prestaňte. Skúste byť nachvíľu sebec a venujte sa voľnočasovým aktivitám, ktoré vás zaujímajú aj keď bez podpory okolia.

Práca peniaze: Spojte sily na konci roka s kolegami aj keď vám nie sú veľmi sympatický. Budete milo prekvapený a v najhoršom prípade aspoň neostanete na problémy sami.

 

Váhy (23. 9. – 23. 10.): Čaká na vás bohatstvo, ale nie materiálne. Bude sa týkať citov a milostného života. Vaša empatická stránka bude v popredí a preto sa vám podarí nastoliť mier v rodine a zlepšiť celkovú klímu.

S*x a vzťahy: Vaša príťažlivosť sa odrazí na zástupe ctiteľov a ctiteliek. Nie ste znamením, ktoré sa dopúšťa nevery, ale tentoraz sa nemusíte ubrániť.

Deti a rodina: Nedokážete sedieť na jednom mieste a preto do svojich plánov zapojíte aj rodinu. Najprv s odporom, ale nakoniec to ocenia. Skúste Silvester mimo domova.

Práca a peniaze: V zamestnaní sa veľmi nenadriete, ale neodrazí sa to ani na vašej peňaženke, stihnete nakúpiť darčeky pre blízkych a ostanete aj niečo pre vás.

 

Škorpión (24. 10. – 22. 11.): Mesiac je k vám naklonený z každej strany a vy si to užívajte. Škorpióny, ktorí sa sťažujú na nedostatok citu a vášne si nakoniec prídu na svoje. Slabé chvíľky vás nečakajú ani v práci. Slobodný škorpión ma šancu stretnúť novú lásku.

S*x a vzťahy: Čaká na vás stretnutie s osobou, pri ktorej to nebude len o fyzickej príťažlivosti. Dokonca to môže byť to práve.

Deti a rodina: Urobíte nečakané ústupky, kto vás prekvapia rovnako ako aj ľudí okolo vás.
Budete ochotný pre harmóniu v domácnosti urobiť prvé aj posledné.

Práca a peniaze: Tvrdo si idete za svojím cieľom. Zatiaľ čo vaši kolegovia sú už z polovice na dovolenke, vy pracujete do posledného dychu.

 

Strelec (23.11. – 21. 12.): Všetky planéty budú v závere roka priklonené na vašu stranu a vy to využijete najmä v práci. Zosilnie vaše uvažovanie a komunikačné schopnosti, čo využijete aj v súkromí. Dávajte však pozor, aby ste si na plecia nenaložili viac, ako dokážete uniesť.

S*x a vzťahy: Prevládať u vás bude rozum nad vášňou a citom, čo vás môže ochudobniť o nežnosť, ktorú potrebujete. Prestaňte nad všetkým príliš premýšľať.

Deti a rodina: Očakávať môžete napätie v rodinných vzťahoch, kedy sa im nebude schopný zavďačiť akýmkoľvek spôsobom.

Práca a peniaze: Prichystané sú pre vás úspechy, ktoré z vás urobia spoľahlivého zamestnanca a predbehnete aj konkurenciu.

 

zdroj: trendweb.sk

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…