Zodiac signs Libra. Vector illustration of the girl.

Od čoho závisia vaše úspechy a neúspechy? Aké problémy vás čakajú v blízkej budúcnosti? Ktoré sny a túžby si čoskoro splníte? Odpovede na vaše otázky vám prinášame v horoskope na prvú polovicu mája.

Kozorožec:
Zmeny, ktoré sa diali v posledných mesiacoch vám prinesú ovocie. Získate úspech a uznanie, no v niektorých smeroch sa situácia môže zhoršiť. Budete sa zaoberať otázkami života a smrti. Nastane obdobie prehodnotenia hodnôt. Musíte sa zaťať a všetko prekonať.

Býk:
V máji nájdete kľúč k úspechu šťastného života. V priebehu mesiaca sa vyskytne veľa zaujímavých príležitostí, ktorých sa musíte chopiť. Je dosť možné, že stretnete veľmi zaujímavú osobu, ktorá vám zmení život. Ak túžite po zmene povolania, choďte do toho, nebojte sa. Ak si chcete založiť vlastný biznis, splňte si svoj sen.

Blíženci:
Väčšinu času strávite v práci, no táto vytrvalosť vám prinesie ovocie najmä na konci mesiaca. Je možné, že budete povýšení. Čo sa týka zdravia, dávajte si pozor na chrípku, ktorá vás na pár dní môže ochromiť. V láske sa vám bude dariť a stretnete niekoho, na koho ste čakali celý život. Dokonca túto osobu už dlho poznáte, no doteraz ste jej nevenovali pozornosť.

Rak:
Snažte sa nepreceňovať svoje sily a nepodceňovať svojich súperov. To platí najmä pre workoholikov. Tento mesiac bude plný nových známych a nových myšlienok, ktoré vám pomôžu pohnúť sa z miesta. Vo vzťahoch si dávajte pozor, aby ste svojimi neuváženými vetami neurazili osoby, na ktorých vám veľmi záleží.

Lev:
V máji sa skutočne posnažíte, dosiahnete všetky ciele a získate mnoho ocenení a hlavne dobrý pocit z toho, že ste niečo pre seba urobili. Venujte svoju pozornosť hlavne okoliu, zoberte si dovolenku a strávte s rodinou zopár dní mimo mesta. Síce budete v máji zaneprázdnení, no nemali by ste zabúdať na relax.

Panna:
Panny sa zvyčajne boja urobiť prvý krok, pretože sa boja odmietnutia. Máj je však najlepším obdobím na zmenu situácie a zbavenie sa obáv. Prídu zmeny, no musíte sa správne rozhodnúť a všetko sa zlepší. Nebuďte plní negatívnych myšlienok a pokúste sa nájsť vo všetkom niečo pozitívne.

Škorpión:
Bude sa vám dariť najmä po finančnej stránke. Možno to bude vysoká výplata, alebo budete mať šťastie v lotérii. Vo vašom živote nastane boom, ktorý vám v budúcnosti prinesie stabilitu a prosperitu. Začiatkom mája môže dôjsť k narušeniu tráviaceho systému. Aby ste sa tomu vyhli, nahraďte sendviče a iné rýchle občerstvenie zdravým jedlom. V práci je lepšie jesť ovocie a jogurt.

Váhy:
Stane sa kopa nových vecí, budete žať úspech a zvládnete všetko, čoho sa chytíte. Taktiež je dosť možné, že stretnete niekoho, s kým sa dáte do vzťahu a budete veľmi šťastní. Energia bude z vás len tak sršať, tak ju využite a urobte všetko, čo máte na pláne.

Strelec:
Dobre pripravení strelci budú schopní prekonať aj tie najbláznivejšie veci. Budete obdivovaní. Tento mesiac bude plný vecí, ktoré vás veľmi potešia. Hlavná vec je, aby ste si zachovali vnútorný harmonický stav. Nebuďte nervózni, blokujte zlú energiu, ktorá vám neumožňuje pohnúť sa ďalej. Všetko sa vyrieši, nemusíte sa báť.

Baran:
Budete mať toho veľa na práci. Ak pred začatím akéhokoľvek dôležitého projektu pochybujete a pýtate sa, či to vôbec bude fungovať, potom je odpoveď áno, bude to fungovať a uvidíte, čo všetko sa vďaka tomu udeje. Vaše financie budú stačiť na všetko, čo potrebujete.

Nemali by ste ich však minúť na úplné zbytočnosti, aby ste do konca mesiaca neexistovali len o pár centoch. Zdravie budete mať v poriadku, akurát si doprajte viac odpočinku.

Vodnár:
Čaká vás veľa noviniek, ktoré vás veľmi potešia. Taktiež vás čaká príjemná komunikácia s niekým zaujímavým, kto jednoducho vtrhne do vášho života a zaplní ho novými zážitkami. Dávajte si však pozor na pečeň a obličky. Neprechádzajte sa v ľahkom oblečení a správne sa stravujte.

Ryby:
Zmeny v tomto mesiaci sa môžu udiať len vtedy, keď sami prevezmete iniciatívu. Zamyslite sa nad tým, či chcete urobiť vážne rozhodnutia, alebo bude lepšie, keď všetko necháte tak, ako to je. Nepozerajte sa späť do minulosti, žite v prítomnosti.

Nezabudnite zdieľať tento článok s priateľmi, aby aj oni zistili, čo ich čaká v máji.

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…