Všetci vieme, akí sú muži tajnostkári. Nie vždy vám prezradia, čo si myslia,  čo majú za lubom. Skúste niekedy pozorovať svojho partnera, brata alebo otca a overte si, či je týchto 11 faktov skutočne pravdivých.

Nočné mory, ktoré sa snívajú mužov, sú zväčša katastrofy:
Žiadna nočná mora nie je príjemná. Kanadskí vedci ale zistili, že muži majú prevažne nočné mory týkajúce sa globálnych katastrof ako vojny, zemetrasenia, povodne. Konflikty medzi ľuďmi sa u nich objavujú dvakrát menej ako u žien

Pri dvíhaní vecí sa zohnú v páse:
Všimli ste si, že kým žena si elegantne čupne, keď niečo dvíha, muž sa zohne v páse? Tento fakt súvisí hlavne s oblečením. Kým ženy nosia priliehavejšie oblečenie, ktoré im nedovolí sa zohnúť, muži nosia voľnejšie veci.

Mužom sa páčia ženy, ktoré majú „zdravú“ hmotnosť:
Tento fakt je asi predsalen trochu známy. Muži vedia oceniť ženskú krásu a nejaké kilo navyše v tom naozaj nezohráva úlohu. Ako sa vraví, muži majú radšej ženy krv a mlieko. Mýtické postavy či postavy modeliek často nie sú pre nich to pravé.

Muži sa snažia pozornosť žien pritiahnuť prstami, zastrčenými za opaskom:
Muž, ktorý sa chce žene zapáčiť musí často zaujať taký postoj, aby jej to dal najavo. Nečudujte sa preto, že zaujmú pozíciu vzbudzujúcu udatnosť a silu, čo je výraz, kedy si podvedome zastrčia prsty za opasok. Tento zvyk sa zachoval ešte zo stredoveku, muži tak nepriamo upozorňujú na svoj rozkrok.

Mužom sa páči dostávať komplimenty od iných mužov:
Práve komplimenty od rovnakého pohlavia mužov potešia viac, respektíve ich považujú za milé a úprimnejšie ako od žien. Ženy môžu komplimentmi muža len ťažko zbaliť.

Muži zjedia dvakrát viac, keď jedia so ženou ako sami:
Možno sa vám tento fakt vidí divný ale je to tak. Muži, ktorí sú na rande so ženou, zjedia dvakrát viac, keď sú s nimi na večeri či obede ako keby tam boli sami. Zjedia napríklad o 93% viac pizze a 86% viac šalátu, než ako keby boli v spoločnosti kamaráta.

Mužské kamarátstvo je založené na spoločných záujmoch:
Primárne je vraj vzťah mužov, respektíve kamarátstvo, založené na vzájomných spoločných témach, či už ide o sledovanie futbalu, golf, tenis alebo len spoločné pivo. Naopak u žien, je to skôr založené na emóciách a vzájomnej podpore.

S vyšším vekom muži preferujú širšie oblečenie:
Oblečenie, ktoré nosíme, by nám malo byť pohodlné. Na druhej strane, nimi aj vytvárame prvý dojem na ostatných. No s pribúdajúcim vekom sa menia aj módne preferencie. Mení sa tak nazeranie na oblečenie a pred módnymi kúskami uprednostňujú skôr pohodlnejšie odevy.

To, aký má muž životný štýl, záleží od jeho IQ:
Vedci nás utvrdzujú v tom, že inteligencia u mužov priamo súvisí s tým, akým životným štýlom žijú. Údajne muži s nižším IQ majú prirodzene vyššiu inklináciu k alkoholu ako inteligentnejší muži. Tí žijú zdravším životom a alkoholu sa zvyknú vyhýbať.

Muži klamú až dvakrát častejšie než ženy:
Kým priemerná žena zaklame za deň približne trikrát, muž až šesťkrát denne. Je to najčastejšie fráza ako – „Je to ok, nič sa nedeje.“

Počas svojho života strávia muži až rok svojho života „čumením“ na ženy:
Podľa výskumníkov sa približne 43 minút denne muži pozerajú na iné ženy. Po prepočte je to približne 259 hodín ročne. Ženy zase venujú pozornosť iným mužom len 20 minút denne.

Tak ktorý z faktov vás prekvapil najviac? Alebo ste už všetky poznali?

ZDROJ: brightside.me

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…