Zbožňujete si robiť rôzne osobnostné testy, vďaka ktorým zistíte, aký typ človeka ste? Ak áno, tak ste na správnom mieste, pretože práve dnes môžete o sebe zistiť veľa nového a zaujímavého.

A čo je najlepšie, potrebujete k tomu iba určiť to, ako držíte svoj telefón. Existujú totiž 4 najpoužívanejšie spôsoby, ako ľudia držia svoj mobilný telefón. Máte ho uchopení v jednej ruke či azda v oboch? Používate pri prezeraní a čítaní noviniek jeden palec alebo ukazovák? Aj takéto banality zavážia:

  1. Mobilný telefón držíte v jednej ruke, pričom ho ovládate iba za pomoci palca

To, že dokážete svoj telefón držať iba v jednej ruke, prezrádza veľa o vašom multitaskingu. Dokážete totiž robiť viacero vecí naraz a to s pokojom a bez stresu. Ste usporiadaná a vyrovnaná žena, a disciplína je pre vás veľmi dôležitá. Ste veľmi rada, ak ste stredobodom pozornosti, pretože veľmi rada o sebe hovoríte. Na druhej strane je však pre vás veľmi ťažké počúvať a vnímať niekoho druhého. V láske ste veľmi oddaná a pre milovaného ste schopná urobiť čokoľvek.

  1. Mobilný telefón držíte v oboch rukách, pričom ho ovládate iba za pomoci palca

Za veľmi tajomnú osobu sa považujete v prípade, že svoj telefón „skrývate“ v oboch rukách a používate ho iba za pomoci palca. Chcete pred svetom ukryť svoje poklady, pretože tie sú zamknuté na sedem zámkov. Od blízkych potrebujete cítiť pozornosť, starostlivosť a ochranu, no nikdy ich o to nepožiadate. Svoje pocity ukrývate pre tú pravú osobu, pre tých najbližších a nezverujete sa s nimi kadekomu. Nedostatok lásky by ste sa mali pokúsiť vyriešiť tým, že budete otvorenejšou pred svojimi blízkymi, ktorí to určite ocenia.

  1. Mobilný telefón držíte v oboch rukách, pričom ho ovládate s pomocou oboch palcov

Tento typ žien je podľa štúdií veľmi zraniteľný a citlivý. Častokrát totiž zažívajú strach a bojujú s úzkosťou, pretože vo všetkom chcú byť perfektné. Častokrát si neveríte a podceňujete sa, hoci na to nemáte dôvod, pretože ostatní ľudia sú vašimi úspechmi a výsledkami prekvapení. Nemali by ste byť však na seba až také tvrdé a mali by ste viac začať pracovať na vašom sebavedomí. S vašou horlivosťou a zápalom pre vec môžete dokázať veľmi veľa, preto sa nenechajte zničiť neistotou. K životu potrebujete chápavého partnera, ktorý vás bude podporovať. Ak takého nájdete, budete ho milovať celým srdcom, pretože pri ňom budete zažívať pocit istoty.

  1. Mobilný telefón držíte v jednej ruke, pričom ho ovládate iba za pomoci ukazováka

Ak patríte do tejto skupiny žien, tak ste veľmi obetavou osobou a pre dobro druhých by ste spravili čokoľvek. Vaša láska pre blízkych je obdivuhodná a v dnešnej dobe ozaj vzácna, pretože za svoju dobrotu nečakáte odmenu. Uprednostňujete ticho a zábavu v kruhu rodiny a priateľov namiesto toho, aby ste boli stredobodom pozornosti v davoch. Ste vyrovnaná žena, a tak hádky, slzy či rôzne drámy nie sú vašimi zvyklosťami, a tak sú vzťahy s vami priam ideálne. Viete úprimne milovať i odpúšťať, a tak žiť s vami je veľkou výhrou.

Súhlasíte s týmto testom? Sedí konkrétna charakteristika presne na vás? Dajte nám vedieť 😉

zdroj: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…