Chlapi sú často hrdinovia, ktorých nerozplače len tak hocičo. Stoja pri nás, aby utreli naše slzy v ťažkých časoch. Nás ženy dokáže niekedy rozplakať aj krátke, dojemné video, nad ktorým oni len mávnu rukou.

Nech sa snažíme akokoľvek, často sa nám z ich strany dostane citový prejav len v podobe úsmevu či úškrnu. Dnes sme si však pripravili pre vás zoznam niekoľkých filmov, vďaka ktorým nejeden muž vyronil slzu. Tak schválne. Na koľkých z nich ste ho už otestovali?

NEZABUDNUTEĽNÁ CESTA/A Walk to Remember
Nezabudnuteľná cesta je americký romantický film z roku 2002 nakrútený podľa bestselleru amerického spisovateľa Nicholasa Sparksa. Dej filmu sa odohráva v polovici 90. rokov 20. storočia v Severnej Karolíne. Jamie Sullivanova je slušné dievča, ktorú vychováva jej prísny otec, ktorý je zároveň kňazom baptistickej cirkvi.

Spolužiaci sa jej za chrbtom posmievajú, no ona si z toho nič nerobí. Landon je naopak bezstarostný chalan, ktorý sa už neraz zaplietol do rôznych problémov. Nikdy si nerobil plány do budúcna a pojem viera, bol pre neho cudzí. Jedného dňa sa však ich životy na strednej škole bližšie prepoja, a obaja nájdu v tom druhom niečo, čo im chýba. Zrodí sa medzi nimi silné puto lásky, ktoré nedokáže zdanlivo nič rozdeliť. Napriek tomu však Jamie nemá veľa času, nakoľko sa jej s ťažkou leukémiou kráti život. zdroj: wikipedia / csfd

 

ZÁPISNIK JEDINEJ LÁSKY/ THE NOTEBOOK
Vo filme zápisník jedinej lásky predčíta manžel zo svojho starého denníka svojej manželke, ktorá je umiestnená v sanatóriu. Číta jej príbeh ich spoločnej lásky od začiatku až po súčasnosť. My sa spoločne s nimi prenášame do minulosti a sme účastníkmi príbehu, kedy dvaja mladí ľudia Allie a Noah strávia spolu jedno úžasné leto a zaľúbia sa do seba.

Napriek tomu, že obaja pochádzajú z odlišného prostredia, ich láska prekvitá. Potom však nastanú ťažké časy, kedy pár odlúčia rodičia a vojna. Allie sa zasnúbi s bohatým podnikateľom a Noah žije v starom dome, ktorý postupne rekonštruuje. Allie ho však jedného dňa navštívi a v nich sa prebudia opäť staré city. Tragickosť príbehu však spočíva v jeho konci, kedy Allie na malý moment precitne, no vzápätí opäť upadá do stareckej demencie a svojho manžela nespoznáva. zdroj: csfd

ZDROJ: csfd.cz

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…