V jeden neskorý večer bola privolaná polícia do obchodu „Lowe“, kde sa zdržiaval bezdomovec. Potreboval len teplé miestečko, kde by mohol prespať. Policajti ho mali previezť do útulku, no namiesto toho sa udialo niečo úplne iné.

Žiť na ulici je veľmi ťažké, no ľudia si však taký život nevybrali a musia sa s tým nejak popasovať. Bezdomovci to však majú najhoršie v zime. Ak vtedy nemajú kam ísť, hrozí im až zamrznutie.

Dá sa však tento problém vyriešiť? Útulky pre bezdomovcov sú častokrát preplnené alebo si ich ľudia bez domova jednoducho nemôžu dovoliť. Potom im nezostáva nič iné, ako prespávať na verejných miestach ako vlakové stanice, obchody, opustené domy a pod.

V jeden neskorý večer bola privolaná polícia do obchodu „Lowe“, kde sa zdržiaval bezdomovec. Potreboval len teplé miestečko, kde by mohol prespať. Policajti ho mali previezť do útulku, no namiesto toho sa udialo niečo úplne iné.

Bezdomovci a vlastne všetci ľudia v núdzi to majú naozaj ťažké, no existujú však ľudia, ktorí sa im snažia pomôcť. Aj policajné oddelenie El Paso chráni a pomáha každému občanovi vo svojom mestečku. Aj vďaka tomu dôstojníci získali mnoho ocenení.

Keď z obchodu Lowe potrebovali previezť bezdomovca do útulku, ujal sa toho dôstojník Jose Flores. Ešte pred tým si však všimol, že tento pán má končatiny studené ako ľad, pretože nemá ani poriadnu obuv. Bezdomovcovi ihneď kúpil nové teplé veci – dal mu nové topánky, ponožky i rukavice.

Mohlo vy vás zaujímať: Turistka dala svoju pizzu bezdomovci. Nikdy by ju nenapadlo, kto to v skutočnosti bol!

Policajt vôbec netušil, že v momente, keď mu ich podával ho odfotili do miestnych novín. Za tento dobrý skutok získal obdiv všetkých občanov mestečka, v ktorom sa policajné oddelenie nachádza.

zdroj: popularne.pl

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…