Niektoré páry sú spolu celý život a aj napriek tomu medzi nimi stále nevznikla ponorková choroba. Jeden z veľmi vzácnych vzťahov plný lásky majú medzi sebou aj 98 ročný kórejský vojnový veterán Luther s jeho manželkou Waverlee.

Luther bol šokovaný, keď lekári jeho manželke diagnostikovali v roku 2009 rakovinu mozgu. Bál sa čo s ňou bude a správa ho veľmi zasiahla. Jeho manželka ostala paralyzovaná, avšak ani to Luthera neodradilo, aby bol stále s ňou, aj keď sa dostala do nemocnice.

Tento pán prejde každý deň až 10 km pešo po diaľnici, aby mohol byť pri svojej milovanej žene. Sám povedal, že bez nej je ničím. S veľkým citom sa rozhovoril o ich vzťahu a o svojej žene. Aj po takom dlhom čase bolo na Lutherovi vidno, ako svoju ženu ľúbi a čo preňho znamená.

Luther má tiež dcéru, ktorá ho niekedy do nemocnice zoberie, aby nemusel ísť pešo, avšak nie vždy to je možné. Aj keď ju jej otec presviedča o tom, že každodenná prechádzka za svojou ženou ho udržiava v kondícii, určite by bola spokojnejšia keby sa nevystavoval takému riziku.

Na GoFoundMe vytvorila pre svojho otca Lutherova dcéra účet, kde mu môžu ľudia prispievať na zdravotné náklady, ktoré má jeho žena Waverlee a tiež na to, aby sa mohol dopravovať každý deň do nemocnice za ňou.

Pre Luthera je nepredstaviteľné, žeby jeho manželka už nebola medzi živými. Lekári jej dávali v roku 2009 len 5 rokov života, avšak Luther verí, že keďže sa mýlili, tak sa jeho žena dožije ešte aspoň o ďalších 9 rokov viac. Verí, že jej zdravotný stav sa zlepší a že jej bude môcť opäť vyznávať lásku, ako dakedy.

ZDROJ: unilad.co.uk

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…