Hoci sa po samovražde generála Lučanského nenašiel na cele žiadny list na rozlúčku, právnik Radačovský prišiel s akýmsi listom, ktorý mal zosnulý písať rodine. Podľa informácií Denníka N odmietol vyzradiť, ako sa k nemu dostal a čo je jeho obsahom. Predseda výboru Juraj Krúpa (OĽaNO) potvrdil, že Radačovský z listu prečítal nahlas asi dve vety. Smrť Generála Milana Lučanského má však mnoho otáznikov, ktoré ma práve vyriešiť vyšetrovacia nezávislá komisia. V oficiálnom zdroji Generál Milan Lučanský spáchal samovraždu a žiadny list na rozlúčku nenechal. V tomto prípade však nastáva zvrat udalosti a právny zástupca rodiny Miroslav Radačovský na zasadnutí výboru NRSR informoval o listoch Lučanského pre rodinu.

Radačovský tým prekvapil generálneho prokurátora Maroša Žilinku, ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú, ale aj poslancov. Bývalý sudca nevysvetlil, čoho sa listy týkajú a ako sa k nim dostal. O korešpondencii nič nepovedal ani novinárom, keď z výboru odchádzal.

Prekvapená nebola len ministerka Kolíková ale v šoku zostal aj nový prokurátor Žilinka. Bývaly sudca si však obsah listov necháva pre seba. Uďajne však v liste mala padnúť veta. Správajú sa ku mne ako k teroristovi. Kolíková priznáva, že Generál Lučanský chcel rodine odoslať listy. Stopol ich však vyšetrovateľ „Vrátila sa 31.12. s negatívnym výsledkom,“ doplnil ju šéf väzenstva Milan Ivan.

„Nepoznám obsah toho listu a dosť dobre nerozumiem ani tomu, ako sa k nemu pán Radačovský dostal,“ uviedla Kolíková. Podľa poslanca Mariána Saloňa bol list adresovaný rodine a Radačovský z neho prečítal len pár slov. Údajne malo ísť o vetu: Správajú sa ku mne ako k teroristovi. S generálnym prokurátorom sa vzápätí dohodol na tom, že ho sprístupní pre potreby vyšetrovania, informoval portál aktuality.sk.

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…