Spevák Robo Papp adresoval hlavnému hygienikovi Jánovi Mikasovi drsný odkaz.

“Včera som opäť nechtiac u svokry na návšteve zhliadol správy a v nich nášho hlavného hygienika, ako hovori, že v potravinách pocas lock downu nekupime nič okrem potravín.
Tak ak dovolíte, ja sa k tomu vyjadrím, ako obyčajný občan tejto republiky, na čo má každý z nas právo. Pán Mikas má evidentne peňazí dosť na to, aby sa zasobil vo veľkom baterkami, sviečkami, papiermi na pečenie, zrejme má aj dosť veľkú špajzu, ktorá už teraz je plná.
Sú tu ale ľudia, ktorí živoria a fungujú tak povediac z ruky do huby a po skrachovani žijú s dlhmi a zarábajú si občasnými brigadami a vždy ked dostanu tú svoju almužnu, idú si kúpiť to najzákladnejšie čo práve potrebujú a nie zasoby na niekokotýždňový lock down.
Opäť sa mi potvrdilo, ze tituly nikomu múdrosť nepriniesli a pánovi Mikasovi už vôbec. Ak máte pocit, že toto je ten najmúdrejší hygienik v Európe, tak vám milí spoluobčania srdečne gratulujem
Opäť ide zatvárať a zakazovať a obmedzovať bez toho, aby zabezpečil ľuďom to, čo z týchto obmedzení plynie a to je aj memento celej tejto vlady, povedať A, ale nepovedat B, zavriet, neodskodnit, zavriet, nezabezpečít ľudí, urobiť odklad splatok na 9 mesiacov, aby ľudia drzali hubu a krok a počas tych 9 mesiacov zruinovat gastro, cestovny ruch, umelecký svet a teraz pustiť uvery naspäť, do toho spraviť lock down.
Vivat Slovakia!” uviedol Robo Papp
zdroj: Robo Papp
Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…