The map, 2013, based on 1.1 billion users

Belgické médiá informovali o šokujúcom prípade, kedy 9-ročný chlapec Raul pôvodom z Rumunska bol brutalne zavraždený svojím nevlastným otcom.

Chlapcovo telo bolo nájdené vo vodách prístavu v Gente. Polícia zadržala nevlastného otca po medzinárodnom pátraní, na ktoré upozornil chlapcov strýko žijúci v Nemecku.

Vyšetrovatelia objavili telo minulý štvrtok v gentskom prístave Houtdok. Zistili, že Raul zomrel v dôsledku týrania v prítomnosti svojej matky, sestry a nevlastného otca. Jeho matka a otčim následne telo zaťažili kameňmi a hodili do vody.

Rodina dlho tajila Raulovu smrť, pričom jeho matka zverejňovala fotky so synom a dcérou na sociálnych sieťach. Až 31. marca si zmenila profilovú fotku na úplne čiernu, na znak smútku. Otčim Nicu C. pravidelne uverejňoval svoje fotky na internete, ako by sa nič nestalo.

Podozrenie, že niečo nie je v poriadku, skrslo v chlapcovej rodine v Rumunsku. Belgické úrady na zmiznutie malého Raula upozornil jeho strýko žijúci v Nemecku. Polícia následne vyhlásila medzinárodné pátranie po Nicovi C. a vypočula aj Raulovu matku a sestru, ktorá polícii pomohla lokalizovať Raulovo telo.

zdroj: standaard.be

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…